Meteorloji'den bu kez müjdeli haber geldi!Bahar havası kendini hissetirecek

Meteorloji'den bu kez müjdeli haber geldi!Bahar havası kendini hissetirecek
Meteorloji'den bu kez müjdeli haber geldi!Bahar havası kendini hissetirecek..Milyonlarca insanın beklediği sıcak gava haberi sonunda geldi.Meteoroloji 1. Bölge Müdürü Güler, yarından itibaren yağışların kesileceğini ve hava sıcaklıkların yükselişe geçeceğini bildirdi.
 Meteorloji'den bu kez müjdeli haber geldi!Bahar havası kendini hissetirecek..Meteoroloji 1. Bölge Müdürü Güler, yarından itibaren yağışların kesileceğini ve hava sıcaklıkların yükselişe geçeceğini bildirdi.

Meteoroloji 1. Bölge Müdürü Ergün Güler, nisanda hava sıcaklığının mevsim normallerinin ortalama 2 derece altında ve normale göre yağışlı geçtiğini söyledi. 

Hafta başından itibaren daha da soğuyan havanın mevsim normallerinin 3 ila 5 derece altında seyrettiğini dile getiren Güler, yarından itibaren yağışların kesileceğini ve sıcaklıkların yükselişe geçeceğini kaydetti. 

Güler, cumadan itibaren artık İstanbul ile batı bölgelerde "bahar" havalarının kendini göstermeye başlayacağını anlatarak, "Nisan başından beri mevsim normallerinin altında seyreden sıcaklıkların cuma gününden itibaren mevsim normallerine, hafta başından sonra da mevsim normallerinin üzerine çıkması bekleniyor" değerlendirmesinde bulundu.