Meteorloji Genel Müdürülüğü'nden kritik sis uyarısı geldi!

Meteorloji Genel Müdürülüğü'nden kritik sis uyarısı geldi!
Meteorloji Genel Müdürülüğü'nden kritik sis uyarısı geldi!Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden kritik sis uyarsı geldi.Özellikle yarın pazartesi günü sis etkili olacak.Meteoroloji Genel Müdürlüğü, pazartesi sabah saatlerinde yurdun iç ve batı bölgelerinde parçalı ve yer yer yoğun olmak üzere sis görülmesinin beklendiğini beyan etti.
 Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden kritik sis uyarsı geldi.Özellikle yarın pazartesi günü sis etkili olacak.Meteoroloji Genel Müdürlüğü, pazartesi sabah saatlerinde yurdun iç ve batı bölgelerinde parçalı ve yer yer yoğun olmak üzere sis görülmesinin beklendiğini beyan etti.

Meteoroloji, yer yer yoğun görülecek sis nedeniyle olası olumsuzluklara karşı dikkatli olunması uyarısı yaptı. Uyarıda şöyle denildi:

"Gece saatlerindeki radyasyon kaybı ve iç bölgelerde yerdeki kar örtüsü nedeniyle; pazartesi sabah saatlerinde Marmara ve İç Ege başta olmak üzere iç ve batı bölgelerde parçalı ve yer yer yoğun sis hadisesi beklendiğinden yaşanabilecek olumsuz şartlara karşı (hava ulaşımı başta olmak üzere ulaşımda aksamalar, düşük görüş mesafesi vb.) dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir."