HDP 21 MAYIS PERŞEMBE Demirtaş nerelerde mitingler yapacak!

HDP 21 MAYIS PERŞEMBE Demirtaş nerelerde mitingler yapacak!
HDP 21 MAYIS PERŞEMBE Demirtaş nerelerde mitingler yapacak?HDP Eş Başkanları miting çalışmalarına aralıksız devam ediyorlar.Figen Yüksekdağ mitinglere devam edecek.
 HDP 21 MAYIS PERŞEMBE Demirtaş nerelerde mitingler yapacak?HDP Eş Başkanları miting çalışmalarına aralıksız devam ediyorlar.Figen Yüksekdağ mitinglere devam edecek.

HDP Eş Başkanı Figen Yüksekdağ 21 Mayıs Perşembe günü Artvin'de saat 14:00'da miting düzenleyecek.Eş Başkan Selahattin Demirtaş'ın ise 21 Mart'ta mitingi gözükmüyor.

-HDP Selahattin Demirtaş'ın Malatya konuşmasının tamamı!HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Malatya mitinginde konuştu

Demirtaş Malatya mitinginde, "Sayın Abdullah Gül, inanıyorum kendisi de bize oy verecek. 13 yıldır AKP için çalışan bütün kadrolar onun zulmünü görüyor. Onda vefa, kadir kıymet yok" dedi.
İşte Demirtaş'ın konuşmasından satırbaşları; 
Her bir Malatyalı, Alevi, Sünni, Arap, Ermeni inancı kimliği ne olursa olsun korkmadan onurluca başı dik bir şekilde bu ülkede yaşayacak.
Devlet bizi korkutmak için değil, bize hizmet etmek için vardır. Devleti sizin köleniz yapacağız. 
Bu ülkenin AKP'lisi MHP'lisi CHP'lisi kardeşimizdir. Kendileri bizi düşmanlaştırmaya çalışsa da biz kardeşçe ellerinden tutacağız.
Malatyalının halen çevre yolu yok. 
Erkenek tünelleri neden hala bitmiyor. Malatyalının suçu ne?
Çılgın projelere para var, Malatyalıya yok.
O burnu büyümüş kibirlilere bir ders verin. Onlara ders verin bakın yolunuz nasıl hemen bitiyor.
Saray'dan bize parmak sallayanlar dersini alsın ki görsünler halkın gücünü.
Cumhuriyet Gazetesi, parlamentoda AKP'yi dışarıdan desteleyecek demiş. Hayır, HDP'nin görevi AKP'nin burnunu sürtmektir. AKP'yi dışarıdan, içeriden desteklemek gibi bir düşüncemiz yok.
AKP'liler artık HDP'yi destekliyor. Bakın Ahmet Hoca az kaldı onu HDP'li yapacağız.
Ahmet Hoca'yı da inanın biz savunuyoruz. Cumhurbaşkanının altında ezilmesin diyoruz. Onun da hakkına hukukuna biz sahip çıkıyoruz.
Senin için rahat olsun Ahmet Hoca, vallahi seni kurtaracağız.
Sayın Abdullah Gül, inanıyorum kendisi de bize oy verecek. 13 yıldır AKP için çalışan bütün kadrolar onun zulmünü görüyor. Onda vefa, kadir kıymet yok. 
Arkadaşlarını eze eze saraya çıktı. İşte bu nedenle biz bu zülmü durdurup AKP'lileri de kurtaracağız.
3 yıl önce minibüse biniyordu bakıyorsun şimdi en lüks mercedese biniyor. Çok para haramsız olmaz.
Bu hırsızlık düzeni bitmediği için senin cebinde para yok.
7 Haziran gelecek sandık kurulacak senin saltanatın bitecek. Kurtuluşun yok.
İster Ahmet Hoca, ister ikiniz birlikte gelin canlı yayına çıkalım. Bir defa iki saat canlı yayında tartışalım. Ondan sonra miting yapmayı bırakacağız.
İki gün oldu Cumhurbaşkanı bize yapılan saldırıları kınamış değil. Eminim seviniyordur. Ona kalsa HDP inşallah havaya uçar da komple havaya uçsun diyordur.