Feridun Düzağaç HDP'ye sitem etti ve gitti!

Feridun Düzağaç HDP'ye sitem etti ve gitti!
Feridun Düzağaç HDP'ye sitem etti ve gitti!Feridun Düzağaç ile HDP arasında şarkı krizi!Ünlü sanatçıyla HDP arasında şarkı krizi baş gösterdi.Feridun Düzağaç kendisinden izinsiz kullanılan şarkısına çok içerledi ve Twitteri bıraktı.
 Feridun Düzağaç ile HDP arasında şarkı krizi!Ünlü sanatçıyla HDP arasında şarkı krizi baş gösterdi.Feridun Düzağaç kendisinden izinsiz kullanılan şarkısına çok içerledi ve Twitteri bıraktı.

Feridun Düzağaç'ın 'Ben kısaca F.D. şarkısı, 7 Haziran seçimleri öncesi HDP için düzenlendi. Ünlü sanatçı bu durumdan haberi olmadığını, hoşuna gitmiş olsa bile eserlerinin dinleyicileri ile arasında kalması gerektiğini söyleyerek şarkının yeni hali için kendisinden izin alınmadığını duyurdu.


Bu açıklamaya gelen tepkiler üzerine Düzağaç ise polemiğe girmeyerek  Twitter sayfasını kapatma kararı aldı. Hayranlarıyla  Facebook'ta iletişimde olacağını söyleyen Düzağaç sayfasına "Sosyal medyadaki bağımız çok değer verdiğim ve her mesajınızı bizzat okuduğum facebook sayfamızdır. Söz konusu Twitter bile olsa veda etmek istedim. Her şey gönlünüzce olsun... F.D." notunu düştü.