Aldattığını düşündüğü eski eşiniı kurşun yağmuruna tuttu

Aldattığını düşündüğü eski eşiniı kurşun yağmuruna tuttu
Aldattığını düşündüğü eski eşiniı kurşun yağmuruna tuttuFatma Ö., adlı kadın boşandığı eşinin yanında kalan çocuklarını görmek için eski eşinin annesinin evine geldi.Eski kocası ile tartışan kadına kocasu kurşun yağdırdı.
Ailesin'den korktuğu için soyadını değiştirmeyen F.Ö kızlarını görmek için eski kayınvalidesinin evine geldi kayınvalidesinin evinde eski güvenlikçi kocası ile tartışma yaşadı.Kayınvalidesinin evinde tartıştığı güvenlik görevlisi olan eski eşi Erdal Ö. tarafından kurşun yağmuruna tutuldu. Fatma Ö. ağır yaralanırken, intihara kalkışan Erdal Ö.’yü kızı ikna ederek vazgeçirdi.

Olay, Bayraklı İlçesi Özkanlar Semti Alia İzetbegoviç Caddesi'ndeki  apartmanın bahçe bölümünde bugün saat 16.00 sıralarında meydana geldi.

Erdal Ö. bir süre önce karısının kendisini aldattığı gerekçesi işe karısına boşanma davası açtı.Bir süre sonra kadın tehdit edildiğini öne sürerek polise başvurdu.Polis kadını sığınma evine yerleştirdi.

Kısa süre önce sığınma evinden ayrılıp normal hayatına devam etmeye başlayan Fatma Ö. bugün, babaları ve babaanneleri Ayşe Ö. ile yaşayan ikisi kız üç çocuğunu görmek üzere, evlerine geldi. Bu sırada evde bulunan Erdal Ö., eski eşi Fatma Ö. ile tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine Fatma Ö. evden çıktı. Apartmanın önünde daha da büyüyen tartışmada öfkelenen Erdal Ö., ruhsatlı tabancasıyla eski eşine kurşun yağdırdı. Ardından intihar girişiminde bulunan Erdal Ö.’yü büyük kızı güçlükle ikna etti. Tabancayı yere atan Erdal Ö., olay yerindeki polisler tarafından gözaltına alındı.

Erdal Ö.’nün annesi Ayşe Ö., "Gelinim iki yıldır oğlumu aldatıyormuş, oğlum bunu öğrenince boşandılar. Ben de oğluma nasihat verdim, ’boşandınız artık senden çıktı’ dedim. Kalbini gösterip ’Buram kabul etmiyor’ dedi, dayanamadı" diye konuştu.

 

"GALİBA NAMUSUMU TEMİZLEYEMEDİM"

 

Gözaltına alınıp Özkanlar Polis Merkezi Amirliği’ne götürülen Erdal Ö., sağlık raporu alınması için hastaneye götürüldüğü sırada, "Namusumu temizlemeye uğraştım. Galiba temizleyemedim" dedi. Polisin olayla ilgili başlattığı soruşturma sürüyor.