Ziraat Bankası, 14 bin TL'lik kampanyasını duyurdu

Ziraat Bankası, 14 bin TL'lik kampanyasını duyurdu
İnternet şubesinden başvurulan bu kampanyadan. hemen faydalanabilirsiniz. 36 ay vadeli ve 90 günlük erteme fırsatı sunan kampanya, emekli maaşı alanlara büyük fırsat sunuyor.

Ziraat Bankası, müşterilerini sevindirecek özel bir kredi kampanyası başlatıyor. Banka, resmi internet sitesinde duyurduğu bu kampanya ile TC kimlik numarasını beyan eden müşterilerine anında 14.000 TL’ye kadar nakit kredi ödemesi yapma imkanı sunuyor. Ziraat Bankası’nın 36 ay vadeli ve gelir belgesi istemeyen bu özel ihtiyaç kredisi kampanyası, kredi puanı 1300 ve üzerinde olan bireysel müşteriler ile emekli maaşı alan vatandaşları hedef alıyor.

Bankanın internet şubesinden kolayca başvuru yapabilen müşterilere 14.000 TL’ye kadar kredi imkanı sunulurken, aynı zamanda 36 ay vadeli ödeme planı ve ilk taksiti 90 gün erteleme fırsatı da sağlanıyor. Özellikle emekli maaşı alan müşterilere düşük faiz oranlarıyla 14.000 TL’nin üzerinde kredi seçenekleri sunulan kampanya, nakit ihtiyaçları hızlı ve uygun koşullarda karşılamak isteyen müşterilere önemli bir fırsat sunuyor.

Ancak, kredi başvurusu yapmadan önce, kampanyanın detaylı koşullarını ve faiz oranlarını dikkatlice incelemek her zaman önem taşıyor.