Yapı Kredi Bankası'ndan Emeklilere Büyük Promosyon: 9 Bin TL'ye Varan Destek!

Yapı Kredi Bankası'ndan Emeklilere Büyük Promosyon: 9 Bin TL'ye Varan Destek!
Yapı Kredi Bankası, emekli vatandaşlara yönelik büyük bir promosyon kampanyası başlattı. 10.000 TL altında maaş alan Bağ-Kur ve SSK kapsamındaki emeklilere, 9.000 TL'ye varan ek ödeme desteği sağlanıyor.

Emekli vatandaşlar için sevindirici bir haber Yapı Kredi Bankası'ndan geldi. Banka, 10.000 TL altında maaş alan Bağ-Kur ve SSK emeklilerine yönelik büyük bir promosyon kampanyası başlattığını duyurdu. 2018 yılından bu yana emekli maaşı alanlara yönelik sürdürülen promosyon desteğinde, son iki yılda miktarlar rekor seviyelere ulaştı. Yapı Kredi Bankası, bu kapsamda 9.000 TL'ye kadar ek ödeme desteği sağlıyor.

Emekli vatandaşlar, IBAN numaraları üzerinden bu desteği alabilecekler. Bu kampanya, milyonlarca emekliyi kapsıyor ve bir defalık olmak üzere, bankada 3 yıl kalma taahhüdüne karşılık veriliyor. Yapı Kredi Bankası, emeklilere sunulan en yüksek promosyon ödemelerinden birini gerçekleştiriyor ve bu ödeme için hiçbir ek koşul talep etmiyor.

52662.jpg

Emekliler için Özel Fırsat: Yapı Kredi'den 9 Bin TL'ye Kadar Promosyon

Yapı Kredi Bankası'ndan promosyon almak isteyen emekliler, maaşlarını bu bankaya taşıyarak 6.500 TL'den başlayan promosyonlardan faydalanabilirler. En yüksek promosyon miktarı ise 9.000 TL olarak belirlendi. Promosyon başvuruları banka şubeleri veya bankanın mobil uygulaması ve internet bankacılığı üzerinden kolayca yapılabiliyor. Başvuru sonrasında, promosyon miktarı üç gün içinde hesaplara yatırılacak.

Yapı Kredi Bankası, emeklilere yönelik sunduğu bu promosyonun yanı sıra, kredi kartı başvurularında avantajlı teklifler ve EFT/havale işlemlerini ücretsiz yapma gibi ek fırsatlar da sunuyor. Ayrıca, emeklilere uygun faiz oranları ile kredi desteği de sağlanıyor. Banka, bu kampanyayı 30 Kasım 2023 tarihine kadar sürdürmeyi planlıyor, bu sayede emekliler için finansal kolaylıklar ve avantajlar uzun bir süre boyunca devam edecek.