Yapı Kredi Bankası bir duyuru yaptı: Hem siz hem de yakınınız para kazanacak! 31 Temmuz'a kadar...

Yapı Kredi Bankası bir duyuru yaptı: Hem siz hem de yakınınız para kazanacak! 31 Temmuz'a kadar...
Yapı Kredi Bankası bir duyuru yaptı: Hem siz hem de yakınınız para kazanacak! 31 Temmuz'a kadar...

Yapı Kredi Bankası bir duyuru yaptı. Banka, resmi internet sitesi üzerinden müşterilerine yönelik fırsatları duyurmaya devam ediyor. Yapı Kredi'den yeni bir kampanya daha duyuruldu. Kampanyaya katılanlara para puan hediye edilecek.

Yapı Kredi Bankası ‘Yakınını davet et’ kampanyasıyla birlikte müşterilerine özel bir fırsat sunuyor. Böylelikle müşterisi olup da yakınını banka müşterisi olmak için davet eden kişiler bu fısatı yakalayabielecek. Davet eden müşteri de kampanya kapsamında hediye kazanıyor. Buna göre, 31 Temmuz tarihine kadar yakınını Yapı Kredi Mobil’e davet edenler puan kazanıyor.

YAPI KREDİ BANKASI KAMPANYASINI BÖYLE DUYURDU

Yakınlarınızı, Hemen Davet Et butonu ile açılacak olan size özel referans kodunu paylaşarak Yapı Kredi Mobil’den Yapı Kredi Müşterisi olmaları için davet edebilirsiniz.

Yakınlarınızı, Profilim > Yakınınızı Davet Edin > Davet Et adımlarını izleyerek Yapı Kredi Mobil’den Yapı Kredi Müşterisi olmaları için size özel referans kodu ile davet edebilirsiniz.

Referans kodu, Yapı Kredi Mobil’den müşteri olma süreci içerisinde “Referans Kodu” alanına girilmelidir.

Yapı Kredi Mobil’den size özel referans kodu ile müşteri olan her yakınınız için hem yakınınız hem size 50’şer TL puan tanımlanacaktır.

Yapı Kredi Mobil’den size özel referans kodu ile müşteri olduktan sonraki 30 gün içinde Yapı Kredi kredi kartından tek seferde en az 500 TL harcama yapmış ya da en az bir faturasına Otomatik Ödeme Talimatı vermiş ve talimat ile en az bir kere faturası ödenmiş olan her yakınınız için hem yakınınız hem size 250’şer TL ek puan tanımlanacaktır.

Kampanya dahilinde sadece cep telefonu, doğalgaz, elektrik, su, internet ve HGS talimatları ödüllendirilecektir. Kampanya kapsamında Hızlıcep talimatları ödüllendirilmeyecektir.

Puan ödüllendirmelerinin yapılabilmesi için yakınınız Yapı Kredi Mobil’den size özel referans kodu ile müşteri olduğu anda, ve yukarıda belirtilen işlemlerden en az birini gerçekleştirdiği anda kullanıma açık Yapı Kredi kredi kartı ya da banka kartınız bulunmalıdır.

Puan ödülleri hak edildikten sonraki on iş günü içinde ödül yüklemeye uygun karta yüklenir.

Puan yüklemesi yalnızca bireysel kredi kartına ya da bireysel TLcard’a yapılacaktır.

Dijital karttan yapılan harcamalar kampanyaya dahildir.

Ek kart ve ön ödemeli kartlar kampanyaya dahil değildir.

Kazanılan puanlar öncelikli olarak bireysel kredi kartına, açık kredi kartı bulunmaması durumunda bireysel TLcard’a yüklenecektir.

Kullanıma açık Yapı Kredi kredi kartı ya da banka kartı bulunmayan müşterilerimiz puan kazanamayacaktır.

Davetlerden kazandığınız puanları ve ek puanları Yapı Kredi Mobil’den, Profilim > Davetlerden Kazandığım Puanlar adımlarını izleyerek görüntüleyebilirsiniz.

Referans kodunuz size özeldir. Size özel referans kodunuzu istediğiniz kadar paylaşabilirsiniz.

Bir ay içerisinde davet ettiğiniz ve Yapı Kredili olan maksimum 5 yakınınız için puan kazanabilirsiniz.