TEB Kredi Kartı Olanlara Müjde! Banka İstenilen Şartları Sağlayan Müşterilerine 500 TL Veriyor!

TEB Kredi Kartı Olanlara Müjde! Banka İstenilen Şartları Sağlayan Müşterilerine 500 TL Veriyor!
Bankacılık sektöründe yıllardır adından söz ettiren TEB bankası, mayıs ayı içerisinde kullanıcılarına özel yeni kampanyalar yapıyor. Kampanya dahilinde gerekli şartları sağlayan tüm müşterilerine karşılıksız 500 TL veriyor.

Özel bankalar içerisinde TEB bankası adından sıklıkla söz ettiren bankalardan biridir. Dönem dönem yapılan kampanyaların bonus imkânları da müşteri memnuniyeti açısından oldukça önemlidir. Müşterilere verdiği bu fırsatlar ile müşteri memnuniyetini ve potansiyelini her geçen gün arttırıyor. TEB bankası son yaptığı duyuruya göre TEB bankasında kredi kartı olan müşterilerine harcamaları dahilinde 500 TL ye kadar bonus vereceğini açıkladı.

Kampanya dahilinde kazanılan bonuslar müşterilerin harcamalarına göre değişiklik gösterebilir. Fakat bu bonusu kazanmak için bazı şartları yerine getirmek gereklidir. Uygun şartlar sağlandığı takdirde 500 TL bonus hesabınıza yüklenecektir. Yapmanız gerekenler ise haberin devamında yer alıyor.

TEB Bonus Kampanyası Detayları

TEB bonus kampanyası 31 Aralık 2023’e kadar geçerli olacaktır. Buna göre:

  • Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin kart borcunu düzenli olarak gecikme yapmadan ödemesi gerekiyor.
  • CEPTETEB internet şubelerinde ya da mobil şube üzerinden kart işlemleri menüsüne girip ordan harcama sözüne bonus verin seçeneği ile CEPTETEB Dijital kredi kartı veya CEPTETEB Kredi Kart’ını seçerek bankanın sunduğu kampanyalardan yararlanabilirsiniz.
  • Sözünüze bonus işlemini daha önce yaptıysanız ikinci kez kampanyadan yararlanamazsınız
  • Sözünüze bonus siparişiniz üç kez tarafınızca ya da sistem tarafından iptal edildiği zaman başka bir sözünüze bonus işleminden faydalanamazsınız.
  • İzin verilmiş olan toplam miktarın %70’ten daha fazlasınıdan talep edemezsiniz. Kullanılan üst sınır ise aylık taahhüt sınırına aşmayacak şekilde düzenlenmelidir.
  • Borcunuzu düzenli bir şekilde ödedikçe kredi kartınızın limitleri de düzenli olarak artacaktır ve kartın açık çalışır bir durumda olması son altı aylık dönemde herhangi bir gecikme borcunun bulunmaması ve düzenli bir şekilde ödemelerinin yapılmış olması gerekiyor.
  • Kampanya sürecinde bonus tutarı CEPTETEB kredi kartı ya da dijital kredi kartına bir defaya mahsus olmak üzere yüklenir ve bu aşamadan sonra da kullanım sağlayabilirsiniz.