SGK, SSK, BAĞ-KUR,4A, 4B, 4C ve EYT Emeklisine bu sabah gelen habere göre 1 maaş ikramiye ödenecek

SGK, SSK, BAĞ-KUR,4A, 4B, 4C ve EYT Emeklisine bu sabah gelen habere göre 1 maaş ikramiye ödenecek
SGK, SSK, BAĞ-KUR,4A, 4B, 4C ve EYT Emeklilerine havaya ucuracak haber geldi, 1 maaş ikramiye ödemesi başladı..

Bu ikramiye, SSK, BAĞ-KUR, memur emeklileri ve EYT emeklilerine ödenecek. Emekli maaşlarına bağlı olarak 7.500 TL ile 10.000 TL arasında değişecek olan bu ikramiye, bankalar tarafından sağlanacak. Başvuru yapan tüm emekliler, ATM’lerden ödemelerini çekebilecekler.

Nakit paraya ihtiyaç duyan tüm emekliler, bayram öncesinde başvuru yaparak bu ödemeyi alma şansına sahip olabilecekler. Kampanya kapsamında yaklaşık 15 milyon emekliye hitap ediliyor. SSK, BAĞ-KUR, memur emeklisi veya EYT fark etmeksizin tüm emeklilere bu imkan tanınacak. Bayram öncesi gerçekleştirilen bu ödeme ile emeklilerin yüzü gülecek.

SGK, SSK, BAĞ-KUR, 4A, 4B, 4C ve EYT emeklileri için ödeme detayları haberde bulunuyor. Bankaların güncel promosyon ücretleri de duyuruldu. Akbank, ING Bank ve Finansbank gibi bankalar, emekli promosyonlarıyla emeklilere büyük jestler yapıyor. Başvurular banka şubeleri ve dijital kanallar aracılığıyla gerçekleştirilebilecek. Banka banka emekli promosyon ücretleri bayram öncesi için belirlendi.