Saat 9'dan itibaren 10.000 ₺ destek ödemesi

Saat 9'dan itibaren 10.000 ₺ destek ödemesi
Pazartesi itibarı ile saat 9:00 saatinden itibaren 10.000 ₺ nakit destek ödemesini alabilirsiniz. Gelir belgesi gerektirmeyen, düşük faizli bu kredi, ihtiyacı olana çok iyi gelecek.

İnternet bankacılığı ile birçok banka üzerinden başvurabileceğiniz bu kredi, 36 ay vade imkanı sunmakta. Akbank, Denizbank ve diğer bankalar hakkında detaylar şu şekilde;

Akbank 10.000 TL Kredi Ödemesi Yapacak…

Akbank üzerinden nakit ihtiyaçlarınızı yönelik olarak SMS ile kredi başvuru fırsatı oluşturuluyor Kredi TC kimlik numarasını büyük harflerle yazarak 44 25 numarasına mesaj göndermeniz durumunda akbank'tan Kredi almanız mümkün 36 ay vadeli Kredi imkanı sunulacak Akbank direkt uygulamasını kullanarak hızlı bir şekilde başvurunuzu yapabilir onaylanan krediye anında hesabınızı aktarabilirsiniz.

Denizbank'tan 10.000 TL Kredi Ödemesi Verilecek

Denizbank müşterilerine SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmaları için fırsat tanındı. “Kredim” yazın T.C kimlik numaranızı yazın 32 80'e gönderin bu mesajlar kredi başvurunuzu tamamlamış olacaksınız. Kredinizi Denizbank internet bankacılığı uygulamasından da sağlanacaktır. Krediniz onaylandığında aynı gün içinde hesabınızı aktarılır.

Garanti Bankası'ndan Kredi Desteği

Garanti Bankası müşterilerine sigortalı çalışmaları halinde özel kredi kampanyası sunuyor. 10.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi için mobil veya İnternet şubesinden başvuru yapılabilecek. Sigortalı çalışan kişilere özel bir kredi kampanyası sağlanıyor. 10.000 liraya kadar ihtiyaç kredisi için başvuru işlemlerinizi mobil veya internet şubesinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru sonucu ise bankadan 5 dakika içinde iletilir. Onaylanmış olan krediler kullanmak isteyenler 3 ay erteleme imkanından da yararlanabilirsiniz.

İş Bankası İle 10.000 TL Kredi Desteği

İş Bankası tarafından da sigortalı çalışan kişilere özel olarak 10.000 TL'ye kadar kredi fırsatı verilir. Başvuru işlemlerini İş Bankası'nın resmi internet sitesinden mobil üzerinden de rahatça yapabilirsiniz. Başvuru işlemi kredi notunuza bağlı şekilde ödenecek ve uygun şartlara sahip olacaksınız.