Opel'den Yeni Hafif Ticari Araç: Sıfır Kilometre ile 428 Bin TL Fiyat Etiketi

Opel'den Yeni Hafif Ticari Araç: Sıfır Kilometre ile 428 Bin TL Fiyat Etiketi
Sıfır araba almayı düşünenler, fiyatları görünce bu planlarını ertelemek zorunda kalıyor.

Sıfır araba alma düşüncesinde olanlar, fiyatları görünce bu isteklerini ertelemek zorunda kalıyorlar.

Orta halli bir araba almak isteyenlerin 1,2 milyon TL’yi gözden çıkarmaları gerekiyor. Üstelik donanım seviyeleri arttıkça bu fiyat 1,5 milyon TL’yi aşıyor. Bu da ciddi bir bütçe gerektiriyor ve çoğu kişi için erişilebilir değil. İşte bu nedenle, sıfır araç almak isteyenler alternatif çözümler arıyorlar.

OPEL’DEN YENİ TEKLİF!

Opel, Türkiye pazarını kaybetmek istemeyen bir marka olarak müşterilerine cazip bir teklif sunuyor. 2024 yılında beklenen satış gerilemelerini telafi etmek amacıyla, Opel, sıfır araç satışlarında özel bir fırsat sunuyor.

Sıfır araç almayı düşünenlerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, Opel, binek otomobiller yerine hafif ticari araçları öneriyor. Bu araçlar belki üstün donanımlara sahip değiller ama ihtiyaçları karşılayabiliyorlar. Ayrıca, hafif ticari araçlar aile arabası olarak da kullanılabilir ve yakıt tasarrufu sağlayabilirler. Bütçesi kısıtlı olanlar için, hafif ticari araç teklifi oldukça cazip bir alternatif sunuyor ve böylece avantajlı koşullarla sıfır araç sahibi olmak mümkün hale geliyor.

OPEL COMBO CARGO SATIŞTA!

Opel’in hafif ticari aracı olan Opel Combo Cargo, oldukça çekici bir seçenek olarak öne çıkıyor. Bu araç, şu anda 828.000 TL’ye satılıyor. Peşinat ödemesi yapamayanlar için ise kredi kullanma seçeneği bulunuyor. 400.000 TL taşıt kredisi kullanan müşteriler, kalan 428.000 TL’lik kısmı ise peşin olarak ödüyorlar. Kredi, 4 yıl boyunca aylık taksitler halinde geri ödeniyor. Bu şekilde, oldukça cazip ödeme seçenekleriyle sıfır araç sahibi olmak mümkün hale geliyor.