Ödeme kolaylığı ile 70.000 ₺ kredi desteği

Ödeme kolaylığı ile 70.000 ₺ kredi desteği
Vakıfbank, faiz oranları ile müşterilerine çok büyük fırsatlar sunuyor. Özellikle son kampanyası ile 36 ay ödeme seçeneği sunarak tükecilerin yanında olduğunu hissettirmek istiyor

Ekonomik sıkıntılar yaşayan tüketicilerin nakit ihtiyacı, her geçen gün artıyor ve bu bir süre sonra can sıkıcı hal almaya başlıyor. Böyle durumda bütçelerini sıkmadan kredi arayışına başlayan tüketiciler, yüksek faizler altında zor durumda kalmakta. İşte tam bu durumda:

Vakıfbank: Uygun Fiyatlı Kredi Fırsatı

Artan faiz oranlarıyla daha fazla borç yükü altına giren tüketicilerin yardım arayışı devam ederken, Vakıfbank'tan beklenen 'uygun fiyatlı kredi' fırsatı geldi. Vakıfbank, tüketicilere sağladığı faydaları yansıtmak amacıyla tek SMS ile nakit erişim olanağı sunuyor.

Vakıfbank SMS Kredisi Detayları

Vakıfbank'ın SMS kredi kampanyası 18 yaş üstü tüm tüketicilere yönelik. Üst limit 70 bin TL, maksimum vade ise 36 ay olarak belirlenmiş durumda. Uygulanacak faiz oranı yüzde 3,69. Ayrıca, kredi kampanyasından yararlananlara 3 ayda bir ödeme imkanı tanınıyor.

Nasıl Başvurulur?

Vakıfbank'ın yüzde 3,69 faiz oranı ve maksimum 70.000 TL limitle duyurduğu SMS kredisinden faydalanmak isteyen tüketiciler, cep telefonlarının mesajlar bölümüne boşluk bırakarak tek tek giriş yapabilirler. Kredi numaranızı, TC kimlik numaranızı, doğum tarihinizi (gün ve yıl), aylık gelir bilgilerinizi girerek 5424'e SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Kamu bankaları SMS taleplerine kısa sürede yanıt vermektedir.