Mart Ayında 600 Bin TL Altı Fiyatıyla En Ekonomik Sıfır Araç Piyasaya Sürüldü: Herkesin Sahip Olmak İsteyeceği Fırsat!

Mart Ayında 600 Bin TL Altı Fiyatıyla En Ekonomik Sıfır Araç Piyasaya Sürüldü: Herkesin Sahip Olmak İsteyeceği Fırsat!
Otomotiv sektöründe uygun fiyatlı modeller arasında yoğun bir rekabet devam ediyor. Hyundai, Fiat, Renault, Kia ve Citroen gibi markalar, tüketicilere çeşitli kampanyalar sunarak yüzlerini güldürmeye devam ediyor. Bu markalar arasında en uygun fiyatlı otomobil hangisi olduğu merak konusu olmaya devam ediyor.

Otomotiv sektörünün en uygun modelleri birbiriyle yarışmaya devam ediyor. Uygun fiyatlı araç arayışında olanların tercihi bu listeden yana olacak. Hyundai, Fiat, Renault, Kia ve Citroen model araçlar yeni kampanyalarıyla yüz güldürmeye devam ediyor. Tüketiciye farklı teklifler sağlayan dev markalar rekabeti kızıştırıyor. İşte sektörün en ucuz otomobili…

İkinci el araçları olan ilgi her geçen gün artarken otomotiv firmaları da sıfır araçlar için yeni kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Sektörün önde gelen markaları arasında yer alan Hyundai, Fiat, Renault, Kia ve Citroen birçok farklı model aracında farklı kampanyalar düzenliyor. Tüketicinin ilgisini çeken araç fiyatları merak uyandırırken 600 bin TL'nin aracın altında sıfır araç fırsatı sunuluyor. İşte sektörün en ucuz otomobili…

Otomotiv sektöründe birbirinden farklı markalarda uygun fiyat seçenekleri sunulurken yapılan kampanyalarda dikkat çekiyor. Mart ayında 1 milyon TL'nin altında alınabilecek araçlar şu şekildedir:

Fiat Egea Sedan modellerinde, en uygun donanım seçeneği bulunan Easy karşımıza çıkarken 2024 model yılı Fiat Egea 1.4 Fire 95 HP versiyonunun kampanyalı fiyatı ise 939.900 TL olarak belirlendi.

 

Hyundai en uygun otomobili olan i10 modeli için 2024 model yılı aracında başlangıç versiyonunun için 806.000 TL'lik fiyat belirledi.

2024 model yılı KIA Picanto ise başlangıç fiyatı olarak 855.000 TL eder satılıyor.

Renault Taliant başlangıç fiyatı ise 864.900 TL olarak belirlendi.

1 milyon TL'nin altında uygun fiyatlı araç sahibi olmak isteyen vatandaşların tercihi ise Hyundai i10 modelden yana oluyor.

Sıfır otomobil arayışında olan vatandaşlar fiyat listelerini detaylıca inceliyor. Otomatik firmaları tarafından sunulan model ve fiyat performansları incelenirken Mart ayının en uygun fiyatlı sıfır otomobili Citroen Ami model oluyor. 2024 model yılı Citroen Ami model aracın fiyatı 437.000 TL olarak belirlendi.