İş Bankası, emekliyi destekliyor: Tam olarak 17.500 ₺ veriyor!

İş Bankası, emekliyi destekliyor: Tam olarak 17.500 ₺ veriyor!
İş Bankası, emeklilerine 17.500 ₺ yatıracağını söyledi. Başvuruları telefon ile gerçekleştirebilirsiniz

Türkiye İş Bankası'ndan emekliye promosyon kampanyası hazırlandı. Bu kampanya emekli vatandaşları ekonomik rahatlamayı ve finansal güce ulaşmayı sağlıyor. Yaşamlarını kolaylaştıracak ödemenin detayları İş Bankası tarafından açıklandı. 17.500 TL rekor ödeme alacaklar.

İş Bankası Türkiye'de hizmet veren en güvenilir bankalar arasında yer alıyor. Rekor promosyon kampanyası ile vatandaşa büyük fırsat sağlayan banka 17.500 TL nakit destek verecek. Bu ödeme emeklilerin çeşitli ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri ve ekstra masraflarını karşılamaları için yeterli olacak. Kolayca başvuru yapabileceğiniz ödeme için mobil uygulamadan da işlem gerçekleştirebilirsiniz. 15 Ekim itibarıyla başlayan başvurular uygulama üzerinden yapılabiliyor. 3 gün içerisinde maaş bankası olarak İş Bankası'nı seçene ödemesi yatırılıyor.

FİNANSAL DESTEK OLUŞTURULUYOR

İş Bankası'ndan emekliye özel finansal destek oluşturuldu. Her ay düzenli geliri olmayan emekliye bu promosyon yaşamını daha kolay hale getirmesi için imkan sağlıyor. Başvuru işlemleri ise bankanın mobil uygulaması olan İşCep üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Birkaç dakika içerisinde başvurunuzu yaparak emeklilik döneminizi daha keyifli hale getirebilmeniz mümkün olacak. Ekim ayından itibaren başvuru yapmanız halinde bu ödemeden yararlanacaksınız.

KREDİYE KOLAY ERİŞİM FIRSATI

İş Bankası müşterilerine kolay kredi imkanı oluşturuldu. Yeni müşterilerine bankadan düşük faizli kredi desteği veriliyor. 50.000 TL'ye kadar düşük faizli emekli kredisi sağlayan banka 36 ay vadeli seçenekler oluşturuyor. Böylece emekli vatandaşlar nakit ihtiyaçlarını düşük bir faizle karşılayabiliyorlar. Üstelik bunun dışında ücretsiz havale ve EFT işlemleri de mümkün oluyor.