İş Bankası 30.000₺ ödeme yapacağını duyurdu

İş Bankası 30.000₺ ödeme yapacağını duyurdu
İş Bankası, kullanıcılarına 30.000₺'ye kadar nakit kredi desteği sağlayacağını açıkladı. Kampanya sadece İş Bankası kullanıcıları için geçerli. Gelir belgesi aranmıyor. Başvuru için T.C kimlik numaraları yeterli.

İş Bankası müşterileri için son dakika kampanyayı duyurdu. 30.000 TL'ye kadar nakit kredi desteği sağlanacak. Bu kampanya İş Bankası'na ait bankamatik kartı ve kredi kartı bulunan vatandaşlar için oluşturuldu. Gelir belgesi şartı olmaksızın ödeme fırsatı sağlanıyor. İş Bankası Genel Müdürlüğü tarafından gelen açıklama da 30.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi oluşturuldu. Kredi politikalarını karşılayan herkes bu kredi desteğinden yararlanacak. T.C kimlik numaraları ile başvuru yapan müşteriler sorgulamalarının karşılığında hızlı bir şekilde yanıt alacaklar.

İşCep Üzerinden Kredi Desteği

İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler İşCep uygulamasını kullanarak kolayca başvurularını tamamlayabilirler. Bu uygulama ile hesabı olanlara İş Bankası’ndan kredi imkanı oluşturuluyor. 30.000 TL'ye kadar limitli nakit ihtiyaç kredisi başvurusunu anında gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle kredi puanı uygun olan ve banka kredi koşullarını karşılayan kişiler en düşük faiz oranlarından yararlanarak kredi desteği alabilecekler. Üstelik kredi yanıtı 5 dakika içerisinde gerçekleştirilecek. Emeklini veya vatandaşın risk profiline göre bankadan destek limiti ve faiz oranı belirlenecek.