GRAM ALTIN NE KADAR,ÇEYREK ALTIN NE KADAR,TAM ALTIN NE KADAR,YARIM ALTIN NE KADAR,

GRAM ALTIN NE KADAR,ÇEYREK ALTIN NE KADAR,TAM ALTIN NE KADAR,YARIM ALTIN NE KADAR,
GRAM ALTIN NE KADAR,ÇEYREK ALTIN NE KADAR,TAM ALTIN NE KADAR,YARIM ALTIN NE KADAR - Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, gram altın için zirve tahminini 'bir uyarım var' diyerek detaylandırıp açıkladı. Memiş, geride bıraktığımız haftayı değerlendirirken, orta ve uzun vade için 'rekor' rakamları verdi.

"Altın fiyatlarının yeni rekorlarını test ettiği bir haftayı geride bıraktık" diyen Memiş, şöyle devam etti: "Kapalıçarşı'da bozdurma 1320, alma fiyatı 1328, orta ve uzun vadede yeni rekorlar görmeye devam edeceğiz. Hem dolar hem ons tarafındaki yükselişler gram altını pozitif etkileyecek.

<p>"Altın fiyatlarının yeni rekorlarını test ettiği bir haftayı geride bıraktık" diyen Memiş, şöyle devam etti: "Kapalıçarşı'da bozdurma 1320, alma fiyatı 1328, orta ve uzun vadede yeni rekorlar görmeye devam edeceğiz. Hem dolar hem ons tarafındaki yükselişler gram altını pozitif etkileyecek.</p>

Geride bıraktığımız haftada ABD enflasyon verisi önemliydi. Şimdi gözler Fed'in mayıs toplantısında. 25 baz puan artırım yapacak mı pas mı geçecek. Muhtemelen 25 baz puan artışla seneyi tamamlayacak. Bu da ons altında yükselişleri destekliyor. Jeopolitik risklerde artışlar da var."

<p>İslam Memiş, katıldığı televizyon programında bu değerlendirmelerinin ardından gram altın yatırımcısı için önemli gördüğü bir uyarıda bulundu ve zirve tahminlerini rakam vererek açıkladı.</p>

İslam Memiş, katıldığı televizyon programında bu değerlendirmelerinin ardından gram altın yatırımcısı için önemli gördüğü bir uyarıda bulundu ve zirve tahminlerini rakam vererek açıkladı.

Kar satışlarında hiç almamış ya da altın borcu olanlar için fırsat olacak. Elinde altın olanlar da yerine koyarız diye bir şey yok. O piyasa bitti, beklemeye devam etsinler. 1450-1550'li rakamlar var önümüzde."

HABER7.COM