Bu banka, kartı ile alışveriş yapana 400 TL veriyor

Bu banka, kartı ile alışveriş yapana 400 TL veriyor
Ziraat Bankası, yüksek gıda fiyatları ile boğuşan vatandaşlara kampanyasını duyurdu. Market alışverişlerinde kampanya detayları....

Yapılan alışverişin tutarı 750 TL ve üzeri olduğunda, kampanyaya katılanlar 40 TL’lik hediye kazanacaklar. Toplamda ise 400 TL’ye kadar iade fırsatı sunulan bu kampanya, ekonomik olarak zorlu bir dönemde gıda alışverişlerini biraz daha hafifletecek gibi görünüyor.

Başvuru İşlemleri

Ziraat Bankası’nın bu kampanyasına başvurmak oldukça kolay. Başvuruları iki farklı kanal üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

1. Bankkart Mobil uygulamasını kullanarak başvuruda bulunabilirsiniz.

2. “MARKET400” yazıp 4757’ye SMS göndererek de kampanyaya katılma şansına sahipsiniz.

Başvurunuzun kabul edilmesi için ise kampanya şartlarını göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Kampanya Şartları

Kampanya kapsamına e-ticaret işlemleri dahil edilmemektedir. Dolayısıyla alışverişlerinizi fiziksel mağazalardan yapmanız gerekmektedir. Ayrıca kampanya yalnızca belirli Bankkart ürünleri ile geçerlidir. Kampanya Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart Ücretsiz ürünleri için geçerli değildir.

Ziraat Bankası’nın bu kampanyası sayesinde vatandaşlar hem alışveriş yaparken hem de bütçelerine katkı sağlayabilecekler. Kampanya, 31 Ekim 2023 tarihine kadar devam edecektir. Bu süre zarfında market alışverişlerinizi yaparken Ziraat Bankası’nın belirlediği şartları dikkate alarak bu fırsatı kaçırmayın!