Aile Bakanlığı'ndan iş arayanlara müjde: Personel alımı başlıyor

Aile Bakanlığı'ndan iş arayanlara müjde: Personel alımı başlıyor
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nda, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) bünyesinde iki farklı pozisyon için personel alımı yapılacak.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde, SYDV’de iki farklı pozisyona personel alınacak.

Koordinatör ve temizlik işçisi pozisyonları için alımlar yapılacak.

Personel Alımı Detayları:

Başvuru Tarihi: Aile Bakanlığı’na bağlı Çorum İskilip Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nda çalışacak personeller, 15-24 Nisan 2024 tarihleri ​​arasında başvurularını tamamlayabilecekler.

Başvuru Evrakları: Başvuru için gereken belgeler şunlardır: kimlik fotokopisi, vukuatlı aile kayıt örneği, adli sicil kaydı belgesi, tarihçeli ikametgah belgesi, özgeçmiş belgesi, koordinatör pozisyonu için KPSS sınav sonuç belgesi, son altı ay içinde çekilmiş iki adet fotoğraf, almış olduğu sertifika ve kurs bitirme belgeleri.

Başvuru Şartları:

  • Koordinatör pozisyonu için: Kadın olmak, psikoloji, psikolojik danışmanlık ve rehberlik, sosyoloji, çocuk gelişimi ve sosyal hizmet bölümlerinden birinden lisans düzeyinde mezun olmak, tercihen sosyal proje tecrübesine sahip olmak ve 2022 KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak gerekmektedir.
  • Temizlik işçisi pozisyonu için: En az ilköğretim mezunu olmak, kadın olmak ve 21 ila 49 yaş aralığında olmak gerekmektedir.

Başvuru Yeri ve Şekli: Başvurular, Çorum İskilip SYDV’nin Yenicami Mah. Recep Tayyip Erdoğan Cad. No:14 Kat 1 İskilip/ÇORUM adresine şahsen veya vekalet verilen kişi aracılığıyla yapılabilir.