ZAFER ŞAHİN, AK PARTİ’DEN ADAY ADAYI - VAN HABERLERİ

ZAFER ŞAHİN, AK PARTİ’DEN ADAY ADAYI - VAN HABERLERİ
HABERVAN.COM - AK Parti Van Milletvekili Aday Adayı İnşaat Mühendisi Zafer Şahin, konuk olduğu televizyon programında aday adaylığına dair açıklamalarda bulundu.
Karayolları 11. Bölge Müdürlüğü’ndeki görevinden istifa eden Zafer Şahin, konuk olduğu Duru Tv & Nurs Tv ortak yayınında Gözümün Nuru Programı’nda Mustafa Caymaz'ın sorularına cevap verdi. Neden AK Parti’den aday adayı olduğu yönünde sorulan soruya cevap veren Zafer Şahin, “Siyaset, eğer yapabilirsen, hizmet etmeye ‘ben de varım’ diyebilirsen siyasettir.

Ben bu yola yarış için değil; ülkeme, milletime, şehrimin tüm insanlarına hizmet edebilmek için yola koyuldum. Bir mum düşününki yanmadan ışık veren, bu mümkün müdür? Elbette değildir. Biz mum olup yanmaya, etrafımızı aydınlatmaya, ışık saçmaya, hizmet etmeye geliyoruz Allah’ın izniyle. Mutlu insanlar, umutlu yarınlar için geliyoruz.

Memleketimizde var olan kardeşlik meşalesini daha gür yakmaya geliyoruz. Van'ın her metrekaresindeki insanlar kardeştir, bizler bu coğrafyanın bir bütünüyüz, kardeşliğimizi perçinlemeye geliyoruz” dedi.
Program, sohbet ve ilahilerin ardından son buldu.