VAN OSMANLI OCAKLARI’NDAN MÜSİAD’A ZİYARET - VAN HABERLERİ

VAN OSMANLI OCAKLARI’NDAN MÜSİAD’A ZİYARET - VAN HABERLERİ
Van Osmanlı Ocakları İl Başkanı İlyas Akkoyun, MÜSİAD Van Şube Başkanı Kerem Baynal’ı ziyaret etti.
İlyas Akkoyun, beraberindekilerle Kerem Baynal’ı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi. Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren MÜSİAD Van Şube Başkanı Kerem Baynal, Van Osmanlı Ocakları’nın Türkiye’deki oluşumunun çok önemli bir gelişme olarak nitelediklerini söyledi.

Van’da da kurulan Osmanlı Ocakları’nın bu manada güzel işler yapacağına inandıklarını belirten Baynal, MÜSİAD Van Şubesi olarak geliştirilecek olan her projeye destek sunmaya hazır olduklarını söyledi.

Van Osmanlı Ocakları İl Başkanı İlyas Akkoyun, MÜSİAD’ı her anlamda çok önemsediklerini belirterek, “MÜSİAD Van Şubesi, her anlamda ve her alanda olduğu gibi özellikle de ekonomik olarak Van’a büyük bir katkı sunuyor. Geliştirdiği projelerle yeni ufuklar açıyor. Bizde Van Osmanlı Ocakları olarak böyle büyük bir camiaya her zaman destek vermeye hazırız. İlin dinamikleri olarak bizler güç birliği oluşturursak, aşamayacağımız hiçbir engel kalmaz. Ortak paydamız Van olmalı. Bu manada geliştirilecek olan her projeye, olumlu gelişmeye katkı sunmak bizim görevimizdir” şeklinde konuştu.