Vali Taşyapan'dan Teşekkür Mesajı!

Vali Taşyapan'dan Teşekkür Mesajı!
Van Valisi İbrahim Taşyapan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Van ziyaretinin ardından bir teşekkür açıklaması yayınladı.
İbrahim Taşyapan, yayınladığı açıklamada, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve kıymetli eşleri Emine Erdoğan hanımefendi ile beraberlerindeki heyet bilindiği gibi 14 Mayıs 2015 günü ilimizi teşrif etmişlerdir. Çeşitli Bakanlıklarımız aracılığıyla Van’ımıza kazandırılan, 1,5 milyar liraya ulaşan farklı alanlardaki çok sayıda yatırımın toplu açılışını, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve beraberindeki misafirlerimizle birlikte yapmış bulunuyoruz.

Bu vesileyle 2011 yılında yaşanan depremle derinden yaralanarak kalkınması sekteye uğrayan Van’ımızın yeniden ayaklanmasına büyük katkı sağlayan yatırımların açılışı için Van halkıyla kucaklaşan Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan ve diğer misafirlerimizi, Van’a ayak basmalarından uğurladığımız ana kadar yoğun yağışa rağmen coşkulu bir katılımla ve yol boylarında sevgi gösterilerinde bulunarak, kendilerine yakışır şekilde ağırlayan Vanlı hemşehrilerimize esenlikler diler, teşekkür ve saygılarımı sunarım”
dedi.