TEMAYÜL YOKLAMASINDA KANDAŞOĞLU’NA YOĞUN İLGİ - VAN HABERLERİ

TEMAYÜL YOKLAMASINDA KANDAŞOĞLU’NA YOĞUN İLGİ - VAN HABERLERİ
AK Parti Van İl Başkanlığı tarafından yapılan STK temayülünde aday adayı Zahir Kandaşoğlu’na yoğun ilgi gösterildi.
İskele Caddesi üzerindeki Saran Kapalı Spor Salonu’nda yapılan ve birçok STK'nın katıldığı temayülde AK Parti Van Milletvekili Aday Adayı Zahir Kandaşoğlu ilgi odağı oldu. Aday adaylığını açıkladığı günden bu yana ilgi odağı olmaya devam eden Zahir Kandaşoğlu, yapılan temayül yoklamasında dernekler, STK’lar, esnaflar, tüccarlar, muhtarlar ve daha birçok kişi tarafından yoğun ilgi gördü. İskele Caddesi üzerindeki Saran Kapalı Spor Salonu’nda yapılan temayüle katılanlar, Zahir Kandaşoğlu ile tek tek tokalaşarak ‘Sen bu memlekete lazımsın. Sizi bu kez mecliste görmek istiyoruz’ diyerek destek verdiler.

Temayül yoklamasına katılan delegeler, Van’ın sorunlarını çok iyi bilen ve Van’ın sorunlarını meclise taşıyabilecek olan Zahir Kandaşoğlu’nu mecliste görmek istediklerini ve onunla moral bulduklarını belirterek, Kandaşoğlu’nun aday adaylığını açıklamasından sonra çok mutlu olduklarını söyledi. Temayül yoklamasında kendisine yoğun ilgi gösterenlere teşekkür eden Zahir Kandaşoğlu, “Bana geçtiğimiz temayül yoklamasında olduğu gibi bu temayül yoklamasında da ilgi gösteren herkese çok teşekkür ediyorum. Bugün burada iradelerini kullanarak 8 kişiyi listeye yazdılar. İnşallah bu arkadaşlarımız Van için hayırlı olurlar. Bizim tek derdimiz var o da memleket sorunları. Van’ın sorun ve sıkıntılarını çok iyi biliyorum. Yıllardır bu sorun ve sıkıntıların içinden geliyoruz.

Van’ın sorun ve sıkıntılarını en iyi bilen çözüm üretebilir. Bizde kendimize güveniyoruz. Van’ın ve Van halkının sorunlarını çözmek gerçekten bizim işimiz. 20 yıldan bu yanadır bizde bu alanda çalışıyoruz. Bu memleketin yüzü sıkıntılardan dolayı bir türlü gülmedi. Bu işlerin içinden geldiğimiz için bu işleri çok iyi biliyoruz. Sizlere layık olacağız. Memlekete hareketlilik ve heyecan getireceğime inanıyorum. Halkıma samimi, ilkeli, dürüst bir siyaset yapacağıma şimdiden Allah nasip ederse söz veriyorum. 7 bin yıllık tarihi olan Van’ın rengine renk katacağıma inanıyorum. Tüm Van halkına sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Allah memleketimize hayırlı etsin inşallah”
ifadelerini kullandı.