TAŞYAPAN’DAN 10 NİSAN POLİS BAYRAMI MESAJI - VAN HABERLERİ

TAŞYAPAN’DAN 10 NİSAN POLİS BAYRAMI MESAJI - VAN HABERLERİ
Van Valisi İbrahim Taşyapan, 10 Nisan Polis Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Vali Taşyapan, yayınladığı mesajda, “Emniyet teşkilatının 170. kuruluş yıldönümünü kutluyoruz. Geride kalan yıllar içerisinde, insanımızın huzuru, güvenliği ve emniyeti için fedakârca çalışan emniyet teşkilatı mensupları gerektiğinde canını vermekten çekinmemişlerdir. Bu fedakârlığın karşılığı olarak milletimiz de gönlünde bu teşkilata özel bir yer ayırmıştır.

Her geçen gün kendisini yenileyen ve geliştiren emniyet teşkilatının, insan hakları ve yasalar çerçevesinde bundan sonra da aynı fedakârlıkla görevine devam edeceğine inanıyorum. Teşkilatın görevi esnasında ihtiyaç duyacağı gücü, milletimizin kendisine verdiği destekten alacağı muhakkaktır. Kadirşinas Van halkının da bu desteği esirgemeyeceğine inancım tamdır. Emniyet teşkilatının gücü ile halkın desteği, güzel Van’ımızı daha huzurlu ve mutlu günlere eriştirecektir.

Bu duygularla emniyet teşkilatımızın 170. kuruluş yıldönümünü kutluyor, şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi şükranla anıyor, teşkilatın bütün mensuplarına aileleri ve sevdikleri ile birlikte sağlıklı, mutlu, huzurlu görevler ve başarılar diliyorum” dedi.