SP İL BAŞKANI İLHAN, GAZETECİLERLE BİR ARAYA GELDİ - VAN HABERLERİ

SP İL BAŞKANI İLHAN, GAZETECİLERLE BİR ARAYA GELDİ - VAN HABERLERİ
Saadet partisi (SP) Van İl Başkanı Özay İlhan, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte kentteki basın mensuplarıyla bir araya geldi.
Bir otelde kahvaltıda gazetecilerle bir araya gelen SP Van İl Başkanı Özay İlhan, kentin sorunlarını dinledi. Van’ın durumu ve sıkıntılarını gazetecilerle görüşerek fikir alışverişinde bulunan İlhan, neler yapılabileceği konusunda bilgi alışverişinde bulundu. Kentin çözülmeyi bekleyen birçok sorunun olduğunu vurgulayan İlhan, “Biz SP olarak sorunların çözümü noktasında tüm partilerimizle görüştük. İlimizin daha ferah ve yaşanılabilir bir hale gelmesi için üzerimize düşen görevi yapmaya her zaman hazırız. Tek isteğimiz ilimizin daha güzel, daha huzurlu ve yaşanılır bir hale gelmesini sağlamaktır” dedi.

Van milletvekillerinin kentin geleceği için neler yaptıklarını merak ettiklerini de dile getiren Başkan İlhan, “Dün bütün öğrenciler karnelerini aldılar. Bizde milletvekillerimizin karnelerini görmek istiyoruz. Mecliste veya Van’da, ‘Biz Van için şunu yaptık veya bunu yaptık’ diyebilecek kaç milletvekilimiz var. Biz bunu merak ediyoruz. İnşallah milletvekillerimiz kendi karnelerini kendileri yayınlarlar” şeklinde konuştu.