SAADET PARTİSİ’NDEN EMEKLİLER DERNEĞİ’NE ZİYARET - VAN HABERLERİ

SAADET PARTİSİ’NDEN EMEKLİLER DERNEĞİ’NE ZİYARET - VAN HABERLERİ
VAN HABER - Saadet Partisi Van Milletvekili Adayı Özay İlhan, beraberindeki partililerle Emekliler Derneği’ni ziyaret etti.
Ziyarette konuşan İlhan, emeklilerin toplumun önde gelenleri ve büyükleri olduğunu söyledi. İlhan, “Emeklisine sahip çıkmayan bir toplumun geleceğinden endişesi olmalıdır. Milli ittifakın iktidara geldiğinde en öncelikli olarak emekliye hak ettiği değeri verilecek. Bizim hedefimiz yaşanabilir bir Türkiye’yi yeniden kurmaktır. Adil düzeni yeniden inşa edelim.

İşçi, memur, emekli, engelli kardeşlerimize diyoruz ki, gelin yeni bir Türkiye kuralım. 8,5 milyon engeli insanımız var Türkiye’de. Bunların dertleriyle ilgilenecek bakanlık yok. Biz Engelliler Bakanlığı kuracağız. Emeklilerimizin sıkıntılarını biliyorum. Yetki verin çözelim. Emekliler Bakanlığı kuralım, sizin için uğraşsın. Kredi borcuyla ezilen esnafımıza sesleniyorum. Sıkıntılarınızı biliyorum, faizsiz kredi verelim diyorum. 7 Haziran seçimleri ülkemiz adına bir dönüm noktasıdır. Bu seçimlerin bölgemiz ve İslam coğrafyası için de ayrıca önemi vardır. Bu seçimler varlık ve yokluk seçimidir” şeklinde konuştu.

Ziyaretten memnun olduğunu belirten Emekliler Dernek Başkanı Mehmet Kaya ise, adaylara çalışmalarında başarılar diledi.