SAADET PARTİSİ’NDE HURDACILAR SİTESİNE ZİYARET - VAN HABERLERİ

SAADET PARTİSİ’NDE HURDACILAR SİTESİNE ZİYARET - VAN HABERLERİ
VAN HABER - Saadet Partisi Van milletvekili adayları, Hurdacılar Sanayi Sitesi’ni ziyaret etti.Hurdacılar esnafını ziyaret eden Saadet Partisi Van Milletvekili Adayı Özay İlhan, küresel toplum mühendisliğinin dizayn edip şekil verdiği film sektörünün, halkın nerede güleceğine, nerede ağlayacağına bile müdahale ettiğini söyledi.
İlhan, “Bakın, biz gelmezsek onlar gelir. Oy vermek; sorumluluğu olan ve vebali olan bir davranıştır. Bu sebeple, kendilerinden hizmet beklediğiniz kadroları iyi araştırın. Bunun için çok zahmete girmeye gerek yok. Çevrenize bakın, çoluk çocuğunuzun ahlakına bakın, köylerinizi terk etmek zorunda bırakılan yetişkin evlatlarınıza bakın, ekonominize bakın, satabiliyorsanız sattığınız ürünlerden elde ettiğiniz kar oranına bakın.

Sizler emekçisiniz, ekmeğinizi demirden çıkaranlarsınız. Bu kriterler, oy verirken karar almada ve tercih etmede yeter de artar bile. Unutmayın ki maneviyatı ön plana koymayanlar emekçilere hakkını veremezler. İslam’ı referans almayanlar hakkınızı gözetemezler”
dedi.

Milletvekili adayı Uğur Çiçekel’in de bir konuşma yapmasının ardından Saadet Partisi heyeti buradan ayrıldı.