Rektör Batal'dan Başarılı Öğrencilere Moral Yemeği!

Rektör Batal'dan Başarılı Öğrencilere Moral Yemeği!
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) proje yarışmalarında başarılı olan öğrencilere moral yemeği verdi.
YYÜ Sosyal Tesisleri’nde TÜBİTAK Ortaöğretim ve Bu Benim Eserim Proje yarışmalarında dereceye giren 7 projenin sahibi öğrenciye ve danışman öğretmenlere YYÜ Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal tarafından moral yemeği verildi. Yemekte konuşan YYÜ Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal, bu başarıyla gurur duyduklarını ifade ederek, “İnşallah öğrencilerimizin bu başarıları artarak devam edecektir. Bizde üniversite olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada desteğimizi her anlamda sürdüreceğiz” dedi.

Yemeğe İl Milli Eğitim Müdürü Kıyasettin Kırekin, YYÜ Genel Sekreteri Doç. Dr. Yusuf Uzun, TÜBİTAK Bölge Temsilcisi Prof. Dr. Cemil Tunç, MEB Temel Eğitim Genel Müdürlüğü AR-GE Koordinatörü Cemal Tınkılıç öğrenciler ve öğretmenler katıldı. Yemeğin ardından YYÜ Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal tarafından öğrencilere çeşitli hediyeler verildi.