ÖZSÜT VAN 191 ŞUBE İÇERİSİNDE BİRİNCİ OLDU - VAN HABERLERİ

ÖZSÜT VAN 191 ŞUBE İÇERİSİNDE BİRİNCİ OLDU - VAN HABERLERİ
Özsüt Van Şubesi, Türkiye’nin 41 ilinde ve Azerbaycan’ın başkenti Bakü’deki toplam 191 şube arasında ciro ve diğer işlemler yönünde birinci seçildi.
Özsüt Van Şubesi İşletme Müdürü Serkan Oya, Van’daki şubenin yeni açılmasına rağmen kısa sürede 191 şube arasında ciro ve diğer işlemler yönünde birinci olmasının kendilerini sevindirdiğini ve bunun için gösterdikleri yakınlıktan dolayı da tüm Van halkına teşekkür ettiğini belirtti. Oya, “Fevzi Çakmak Caddesi üzerinde faaliyete gösteren Özsüt Kafe’nin 900 metrekare alanın 350 metrekaresini teras katı oluşmaktadır. Teras katı üstü açılıp kapanabilen ferah bir yer ve müşterilerimiz nezih bir ortamda zamanını geçiriyorlar. Kafemiz, teras katının yanı sıra özel gün ve eğlencelerde kapalı alanlarımız mevcuttur.

İşletmemizde dünya mutfağından yemekler, Ege köy kahvaltısı, Türkiye’nin en iyi yaş pastaları ve sütlü tatlılar mevcuttur. Bunun yanında dondurma, special çikolatalar ve her türlü sıcak, soğuk içecekleri sunmaktayız. Sabah 07.30’da iş yerimizi açıp gece 24.00’e kadar 40 deneyimli personelle Vanlılara hizmet etmekteyiz. Ben Adana Osmanbey’den geldim Van’a.

Bana İstanbul mu, Van mı dediler, ben Van’ı tercih ettim. Doğunun incisi Van; tarihi ve doğal güzelliğinin yanı sıra insanlarının sıcakkanlı olması beni buraya çekti. Özsüt 1938 yılında Sefer Usta tarafından İzmir’de ilki kurulmuş olup o günden bugüne hep aynı şekilde yoluna devam etmektedir. Bizim 191 şubenin bütün konsepti aynı olduğu gibi fiyatları da hepsi aynıdır. Hizmet kalitesinden asla taviz vermeyen bir işletmeyiz” dedi.

Oya, ayrıca evlere ve iş yerlerine paket servislerinin de olduğunu sözlerine ekledi.