Müdür Atay'dan Polis Memuru Kuşku'ya Plaket!

Müdür Atay'dan Polis Memuru Kuşku'ya Plaket!
Van’ın Çaldıran İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Atay, İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görev yapan kişisel gelişim uzmanı olan polis memuru Uğur Kuşku’ya plaket verdi.
Çaldıran İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görev yapan kişisel gelişim uzmanı olan polis memuru Uğur Kuşku, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa TEOG sınavları öncesinde ilçedeki 22 ortaokulunda seminer vermişti. Bunun üzerine Süleyman Atay, 8. sınıfta okuyan yaklaşık 2 bin öğrenci ve 130 öğretmene üç hafta boyunca stres yönetimi semineri vererek sınav öncesi öğrencileri stresten kurtarmaya çalışan Uğur Kuşku’ya plaket verdi. Polis memuruna teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Atay, "İlçe Emniyet Müdürlüğü yetkilileri ve görev yapan kişisel gelişim uzmanı olan polisimiz Uğur Kuşku’ya yürekten teşekkür ediyoruz. Kişisel gelişim uzmanı olan polisimizin ilçemizde görev yapıyor olması öğrencilerimiz için büyük bir şans olduğunu belirtmek isterim.

22 ortaokulumuzda 130 öğretmen ve yaklaşık 2 bin öğrencimize TEOG sınavı öncesinde stressiz bir şekilde sınava girmelerini sağlamak için seminerler düzenleyen Kuşku, büyük katkı sağlamıştır. Bu öğrencilerimiz için büyük bir avantajdı. Bu avantajı güzel değerlendirdik. Öğrencilerimizin stressiz sınava girmeleri anlamında çok faydalı oldu. Her fırsatta bu tür seminerlerin verilmesi için gerekenlerin yapılması için elimizden geleni yapacağı"
dedi.