MİLLİ İTTİFAK ADAYLARINDAN SEÇİM ZİYARETLERİ - VAN HABERLERİ

MİLLİ İTTİFAK ADAYLARINDAN SEÇİM ZİYARETLERİ - VAN HABERLERİ
VAN HABER - Saadet Partisi bünyesinde birleşen ve Büyük Birlik Partisi’nin (BBP) desteklediği ‘Milli İttifak’ adayları seçim ziyaretlerini sürdürüyor.
Saadet Partisi milletvekili adayları Özay İlhan ve Uğur Çiçekel, Yol-İş, Tes-İş ve Hizmet-İş sendikalarını ziyaret etti. Ziyarette konuşan İlhan, Van’ın ‘Milli İttifakı’ hoş karşıladığını belirtti. İlhan, “Bildiğiniz gibi biz emek yoğunluklu çalışıyoruz. Bizi televizyonlarda görme şansınız biraz azdır. Ulaşabildiğimiz her yere ulaşmak için gayret sarf ediyoruz. Bizim iktidarımızda Allah’ın izni ile herkes hakkını alacak. Biz sadece laf olsun, adalet olsun diye değil, biz bir zati bunu icra eden bir siyasi partiyiz.

Bizi iktidarda herkes tanıyor ve biliyor. Büyük Birlik Partisi’nin de mertliği ile birliği ile herhangi bir şaibeye bulaşmamasıyla herkes biliyor ve tanıyor. İkisinin de ittifakı inşallah çok güzel değerlendirilir. Allah yar ve yardımcımız olsun. Van’ın esnafından işçisine kadar bir ekonomi anketi yapıldığında ülkenin nasıl bir ekonomik buhranda olduğu gözler önündedir. Bir gerçek ki ülkenin gizli krizler yaşadığı bir dönemden geçiyoruz.

Dışa bağımlı bir ekonomi politikası ancak bu sonuçları doğurur. Seçim beyannamemizde de belirttiğimiz gibi ekonomi alanında çok ciddi adımlar atacağız. Tabi bu milletimizin milli ittifaka olan teveccühü ile olacaktır. Van’ımız Milli İttifakı hoş karşıladı ve inşallah iktidara da yürüyeceğiz”
ifadelerini kullandı.