MİLLETVEKİLİ ADAYININ ARACI TAKLA ATTI; 3 YARALI - VAN HABERLERİ

MİLLETVEKİLİ ADAYININ ARACI TAKLA ATTI; 3 YARALI - VAN HABERLERİ
Bağımsız Van Milletvekili adayı İdris Ahi’nin aracı, Bahçesaray yolunda takla atması sonucu 3 kişi hafif yaralandı.
2015 genel seçimleri çalışmalarını sürdüren Bağımsız Van Milletvekili adayı İdris Ahi’nin yönetimindeki araç, buzlanma nedeniyle takla atması sonucu 3 kişi yaralandı. Konu ile ilgili açıklama yapan “Bağımsız Van Milletvekili adayı İdris Ahi, "Bahçesaray ilçemizde bir yakınımızın taziyesine katılmak üzere Van’dan yola çıktık.

Çatak istikametindeki yolların kapalı olması nedeniyle, Tatvan üzerinden gitmeyi düşündük. Yanımda bulunan 3 kişi ile yola çıktık. Tatvan’a bağlı Küçüksü karakolu civarında, yolların aşırı buzlanması nedeniyle, direksiyon hâkimiyetini kaybettim ve aracımız takla attı. Yaklaşık 100 metre sürüklenen araç ancak takla atması sonucu durabildi. Anayol olduğu için, yoldan geçen vatandaşlar yardımımıza geldi. Olay yerine çağrılan ambulansla bizi önce Tatvan Devlet Hastanesine götürdüler. Orada ilk müdahalemiz yapıldı.

Allah’a şükürler olsun ufak tefek cam kesiklerin dışında bizlere bir şey olmadı. Verilmiş sadakamız varmış ki, sağ salim kurtulduk. ‘Cana gelen mala gelsin’ demişler. Aracımızda büyük çapta maddi hasar meydana geldi. Önemli değil çok şükür bizler kurtulduk. Allahın izniyle bizler yine vatandaşlarımıza ulaşmaya çalışacağız. kendimizi ve hasıl olan niyetimizi dile getireceğiz” dedi.

Ahi, 2015 genel seçimlerinde iyi bir başarı elde edeceğini vurguladı.