MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI FİDAN, ERÇİŞ'TE - VAN HABERLERİ

MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI FİDAN, ERÇİŞ'TE - VAN HABERLERİ
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Van Milletvekili Ahmet Fidan AK Parti Erciş ilçe başkanlığını ziyaret etti.
AK Parti Van Milletvekili Ahmet Fidan, beraberindekilerle birlikte Erciş ilçesine çıkarma yaptı. Ak Parti Erciş İlçe Başkanlığı'nı ziyaret eden Ahmet Fidan, ilçe teşkilatı tarafından karşılandı. Sıcak bir ortamda geçen ziyarette kısa bir konuşma yapan Ahmet Fidan, Erciş'in kentsel dönüşümü ile ilgili problemlerinden tutun, istihdama ve turizme kadar birçok konuda fikir ve projelerini anlattı.

Uluslararası iş garantili sertifika programları ile ilgili çalışmalarının olduğunu hatta bir programda Erciş'te açmak istediklerini söyleyen Ahmet Fidan, “Ben Vanlıyım ve bu toprağın evladı olmak en büyük gurur duyuyorum. Gençlerimize sahip çıkmamız gerek. İşi olanın huzuru, ailesi ve parası olacağını, bunlara sahip olan gençlerimizin de hataya düşmeyeceğini, dağa çıkmayacağını, verimli, katma değer üreten gençler olarak vatanına hizmet edecek” dedi.

Bu ülkeye AK Parti’nin neler kazandırdığını anlatan Ahmet Fidan, aday adaylığa müracaat eden 127 kişiden aday olamayanlarında aynı hız ve hassasiyetle çalışmaları gerektiğini söyledi. Bunun hak dava olduğunu sözlerine ekleyen Ahmet Fidan, “Halka hizmet Hakka hizmettir” diyerek sözlerini tamamladı.