MHP’DEN SEÇİM BÜROSU AÇILIŞI - VAN HABERLERİ

MHP’DEN SEÇİM BÜROSU AÇILIŞI - VAN HABERLERİ
VAN HABER - Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Van İl Başkanlığı, il merkezi ile Edremit ve Gevaş ilçesinde seçim bürosu açtı.
Sıhke Caddesi üzerindeki seçim bürosunun açılışına MHP Van İl Başkanı Mehmet Salih Güngöralp, ilçe başkanları, milletvekili adayları ve çok sayıda partili katıldı. Beraberindeki milletvekili adayı Yavuz Selim Camuşçu, Ömer Kurtbeyoğlu ve Aydın Deniz ile birlikte kurdeleyi kesen Gültekin Çavuşoğlu, tüm partilere başarılar diledi.

MHP Van Milletvekili Adayı Çavuşoğlu, “7 Haziran’da yapılacak olan milletvekili seçimlerinin başta siyasi partilerimize, bağımsız adaylarımıza ve Van’ımıza, aziz vatanımız Türkiye’ye barış ve kardeşlik ortamı içerisinde hayırlı olmasını diliyorum. Bu seçimlerin bir demokrasi şöleni olmasını ve Türkiye’de herkese örnek olmasını diliyorum. Bildiğiniz gibi bu mübarek üç aylar içerisinde seçim bürosunu açmak için bulunduk.

Aynı zamanda 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı da kutluyorum. Yüce Peygamberimizin (sav) buyurdukları gibi ‘işçinin alın teri kurumadan emeğinin karşılığını verin’ emirlerini kendimize destur ediyoruz. Hangi parti olursa olsun, hangi siyasi görüşe mensup olursa olsun, hangi etnik gruptan, hangi aşiretten olursa olsun herkesi kardeş olarak kabul ediyoruz.

Aziz vatanımızın bölünmezliği, ,yetmiş beş milyon insanın kardeşliği ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin ilelebet yaşatılması ülküsüne sevdayla, muhabbetle bağlayan herkesi kardeş kabul ediyoruz. Kısacası canımızdan aziz bildiğimiz, onurumuz, şerefimiz ve namusumuz olan şehit kanlarıyla sulanmış olan ‘ay yıldızlı bayrağımız benim onurum, namusum’ diyen herkesi baş tacı ediyoruz’’
dedi.

Yapılan konuşmanın ardından MHP heyeti Erdemit ve Gevaş ilçelerinde de seçim bürosu açılışı yaptı.