LOKMAN HEKİM VAN HASTANELERİ’NDEN ‘KANSER’ SEMİNERİ - VAN HABERLERİ

LOKMAN HEKİM VAN HASTANELERİ’NDEN ‘KANSER’ SEMİNERİ - VAN HABERLERİ
Van Özel Lokman Hekim Hastaneleri tarafından ‘Kanser Haftası’ etkinlikleri çerçevesinde bir seminer düzenlendi.
Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği seminerde açılış konuşmasını yapan Halk Sağlığı İl Müdür Yardımcısı Uzman Dr. İzzet Çeleğen, kanser hastalığı ve erken tedavinin önemine değindi. Daha sonra kürsüye çıkan Lokman Hekim Van Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Hanifi Yıldız, slayt eşliğinde vatandaşlara kanser hakkında önemli bilgilendirmede bulundu. Seminere katılan vatandaşlara yönelik yapılan çekilişte 15 kişiye de ücretsiz çekap verildi.

Seminerin ardından bir açıklamada bulunan Lokman Hekim Van Hastanesi Müdür Yardımcısı Ferhat Çetinkaya, Kanser Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen seminere vatandaşların gösterdiği yoğun ilginin kendilerini memnun ettiğini belirterek, “Kanser, günümüzün en önemli hastalıklarının başında geliyor. Bu kadar önemli bir konuda halkımız yoğun bir katılım sağladı. Lokman Hekim Hastaneleri olarak amacımız, halkımıza her zaman sağlık hizmetinin en iyisini verebilmektir. Bugünde bu kapsamda halkımıza önemli bilgiler sunduk. Ben seminerimize gösterilen ilgiden dolayı herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Seminere gösterilen ilginin kendilerini memnun ettiğini ifade eden Lokman Hekim Van ve Hayat Hastaneleri Kurum ve Halkla İlişkiler Sorumlusu İmren Taş ise, herkese teşekkür etti.