KIZILTAŞ’TAN TEŞEKKÜR MESAJI - VAN HABERLERİ

KIZILTAŞ’TAN TEŞEKKÜR MESAJI - VAN HABERLERİ
AK Parti Van Milletvekili aday adayı Eyüp Kızıltaş, yapılan temayül yoklamasında desteklerini ve dualarını esirgemeyen herkese için bir teşekkür mesajı yayınladı.
7 Haziran’da yapılacak seçimler ilk adım olan temayül yoklaması Van’da olaysız bir şekilde sona erdi. Aday adayları içinde yoğun ilgile karşılanan Kızıltaş, “temayül yoklamasında delegelerin göstermiş oldukları teveccühten dolayı herkese teşekkür ediyorum.

Seçim çalışmaları esnasında desteklerini bende esirgemeyen dostlarıma, aile büyüklerime, akrabalarıma, her buluşmamızda bize saygı ve sevgilerini bizden eksik etmeyen ulaşamadığımız ve yoğun seçim çalışmalarınızda dolayı gözden kaçırdığımız, bizleri tanıyan veya tanımayan kardeşlerime ve tüm hemşerilerime şükranlarımı sunuyorum" dedi.

Kızıltaş, "Partimizin içinde gönül vermiş başta İl Başkanımız Av. Zahir Soğanda’ya, il kadın kolları başkanımız ve yönetimine, il gençlik kolları başkanımız ve yönetimine, tüm ilçelerimizin ilçe başkanları ve yönetimlerine, kadın ve gençlik Kolları başkanları ve yönetimlerine, Tuşba ve Gevaş belediye başkanlarımıza, belediye meclis üyelerimize, mahalle temsilcilerimize, delegelerimize, sandık başında görev alan yönetimdeki tüm arkadaşlarımıza şahsım adına verdikleri destekten dolayı teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum” ifadelerine yer verdi.