KAYATÜRK, ESNAF ZİYARETLERİNDE BULUNDU - VAN HABERLERİ

KAYATÜRK, ESNAF ZİYARETLERİNDE BULUNDU - VAN HABERLERİ
VAN HABER - AK Parti Van Milletvekili Burhan Kayatürk, 07 Haziran 2015 Pazar günü gerçekleştirilecek milletvekilliği genel seçimleri öncesinde, seçim seçim çalışmalarında ziyaret ettiği İskele Mahallesi'nde büyük bir coşkuyla karşılandı.
Seçim gezilerine devam eden AK Parti Milletvekili Kayatürk , beraberinde AK Parti İl Başkanı Zahir Soğanda , parti yöneticileri ve üyeleri ile kalabalık bir bir grupla birlikte İskelede Mahallesi'ndeki seçim bürosunun açılışan katıldı. Seçim bürosunun açılışı öncesi esnafı ziyaret eden Kayatürk, 7 Haziran seçimleri ile Van için yeniden bir hizmet döneminin başlayacağını, hizmetlerin Van'a akacağını kaydetti.

AK Parti hükumetinin yaptıklarını anlatan Kayatürk; “Ekonomi vizyonumuzu tutarlı, etkili ve başarılı bir şekilde hayata geçirdik. Bu yeni kapsayıcı ekonomik modelimizin daha iyi anlaşılması için AK Parti öncesi dönemlerin hatırlanmasında büyük yarar vardır. Geçmiş ile mukayese edildiğinde, hemen her alanda olduğu gibi ekonomide de çarpıcı bir dönüşüm görülmektedir. Bu tüm Türkiye’de olduğu gibi ilimize olumlu şekilde yansımaktadır. İnşallah bu ekonomik istikrar 7 Hazirandan sonrada devam edecektir” dedi.

Yapılan ziyaretlerde milletin AK Parti’ye teveccühünü arttırarak sürdürdüğünü gördüklerini ve bu teveccühün hem Van hem ülke için daha çok iş yapma konusunda en büyük dayanakları olduğunu belirten Kayatürk , “Halkımız eski Türkiye’de yaşanan meseleleri artık yeniden yaşamak istemiyor. AK Parti olarak biz yeni Türkiye diyoruz, milletimiz de Van'da yeni Türkiye’ye destek veriyor. Bu seçimden de hiçbir yoruma ihtiyaç bırakmayacak şekilde Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’nun liderliğinde hem ülke genelinde hem de Van'da milletimizle, değerli hemşehrilerimizle birlikte büyük bir başarıya imza atacağız, 13 yıldır kesintisiz süren seçim geleneğini bir kez aha tekrarlayıp, milletimizle AK Parti’nin kopmaz gönül bağını sandığın iradesiyle bir kez daha tescilleyeceğiz inşallah” şeklinde konuştu.

Esnaf ziyaretinin ardından İskele Mahallesinde seçim bürolarının açılışını da yapan Kayatürk, kendilerine gösterilen yakın ilgiye teşekkür etti. Kayatürk , büyüyen ve gelişen Van'da hizmetlerin yürütülmesi için vatandaşların yanı sıra esnafların duyarlı yaklaşımlarının sevindirici bir düzeyde olduğunu belirtti.