KARABIYIK’TAN TEŞKİLAT VE DELEGELERE TEŞEKKÜR - VAN HABERLERİ

KARABIYIK’TAN TEŞKİLAT VE DELEGELERE TEŞEKKÜR - VAN HABERLERİ
AK Parti Van Milletvekili Aday Adayı Abdulhekim Karabıyık, dün yapılan temayül yoklaması nedeniyle bir teşekkür mesajı yayınladı.
7 Haziran’da yapılacak seçimler nedeniyle çalışmalarına devam eden Karabıyık, “Bu çalışmalarımız sırasında bizden yoğun ilgisini esirgemeyen, her buluşmamızda aynı heyecan ve enerjiyle karşılayan, kabul eden, öncelikle teşkilatlarımızın her kademesinde görev yapmış ve yapmakta olan kardeşlerime ve tüm hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum.

1 Mart 2015 Pazar günü Güzel Sanatlar Lisesi’nin kapalı spor salonunda Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Abdülhamit Gül başkanlığında yapılan teşkilat temayül yoklaması son derece disiplinli ve şeffaf bir şekilde tamamlanmıştır. İlçelerden ve köylerden kış mevsiminin zor şartları altında gelerek temayül yoklamasında toplamda 102 milletvekili aday adayı için tercih haklarını kullanarak iradelerini beyan eden delegelerimize, mahalle temsilcilerimize, İl Başkanımız Av. Zahir Soğanda’ya, İl Kadın Kolları Başkanımız ve yönetimine, İl Gençlik Kolları Başkanımız ve yönetimine, tüm ilçelerimizin ilçe başkanları ve yönetimlerine, Kadın ve Gençlik Kolları başkanları ve yönetimlerine, Tuşba ve Gevaş Belediye başkanlarımıza, belediye meclis üyelerimize, Sandık başında görev alan yönetimdeki tüm arkadaşlarımıza şahsım adına verdikleri destekten dolayı teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum”
dedi.