KAĞIZMANLI ÖĞRENCİLERDEN IĞDIR ÜNİVERSİTESİ’NE ZİYARET - VAN HABERLERİ

KAĞIZMANLI ÖĞRENCİLERDEN IĞDIR ÜNİVERSİTESİ’NE ZİYARET - VAN HABERLERİ
Kağızman İmam Hatip Lisesi’nde okuyan yaklaşık 20 öğrenci, idarecilerle birlikte Iğdır Üniversitesi’ni ziyaret etti.
Okul Müdürü Selim Suat Güner, Müdür Yardımcısı Esman Dalkılıç, Rehberlik Öğretmeni Fatih Yücel ve Meslek Dersleri Öğretmeni Maşite Öztürk ile birlikte üniversiteyi gezen öğrenciler, ilk önce Iğdır Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şadi Eren ile görüştükten sonra Karaağaç Kampüsü Merkezi Derslik binasında İlahiyat Fakültesi öğrencilerinin derslerine katıldı.

Üniversiteyi ziyaret eden öğrenciler, daha sonra Rektör Vekili Prof. Dr. Mehmet Faik Yılmaz, Genel Sekreter Ahmet Kızılkurt ve Rektör Danışmanı Öğr. Gör. Hakan Güngörmez ile Suveren Kampüsü Rektörlük binasında bir araya geldi. Öğrencilerle birlikte öğle yemeği yiyen Rektör Vekili Yılmaz, Iğdır Üniversitesi’nin gelişimi ile ilgili bilgi vererek, okudukları bölümün çok önemli olduğunu söyledi. Daha sonra Rektör Vekili Yılmaz, üniversiteyi ziyaret eden öğrenci ve öğretmenlere çeşitli hediyeler takdim etti.

Öğrenciler de başta Rektör Vekili Prof. Dr. Yılmaz olmak üzere kendilerine yakın ilgi ve alaka gösteren bütün üniversite çalışanlarına teşekkür ettiler.