GENÇ KIZ BASKETBOL TAKIMI MALATYA’YA YOLLARINDA - VAN HABERLERİ

GENÇ KIZ BASKETBOL TAKIMI MALATYA’YA YOLLARINDA - VAN HABERLERİ
Van’ın Tuşba Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Spor Kulübü Genç Kız Basketbol Takımı, Malatya’da oynanacak olan Genç Kızlar Bölge Şampiyonası’na uğurlandı.
Geçtiğimiz günlerde Van’da düzenlenen yarışmalarda grup birincisi olan Tuşba Kaymakamlığı SYDV Spor Kulübü Genç Kız Basketbol Takımı, Tuşba Kaymakamı Musa Sarı ve Tuşba İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhlis Ceylani tarafından Malatya’da oynanacak olan Genç Kızlar Bölge Şampiyonası’na uğurlandı. Oyuncularını tebrik ettiğini belirten Kaymakam Musa Sarı, “Çocuklarımız çok çalışıyor. Galibiyete odaklanarak, düzenlenen karşılaşmalarda ter dökerek başarılı galibiyetler aldılar. Kaymakamlık olarak her zaman yanlarında olacağız. Hocalarımızı, sporcuları ve kulüp görevlileri arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Van birincisi olan takımımızı bölge elemeleri için Malatya'ya gönderiyoruz” dedi.

Kulübün bu yıl Van'a birçok kupa kazandıracağını beklediklerini ve arzuladıklarını ifade eden Kaymakam Sarı, kendilerini yalnız bırakmayan Tuşba İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhlis Ceylani’ye de teşekkür ederek Genç Kız Basketbol Takımı oyuncularını Malatya’ya uğurladı.