GELİN-DAMATLI TANITIM - VAN HABERLERİ

GELİN-DAMATLI TANITIM - VAN HABERLERİ
VAN HABER - an’da yeni açılan bir düğün salonunun tanıtımını gelin ve damat kostümü giyenlerin yapması ilginç görüntülere sahne oldu.
Van’da ‘Royal Villa Park Düğün Salonu’ adında açılan yeni iş yerinin ilginç tanıtımı görenleri hem şaşırttı hem de güldürdü. Gelinlik ve damatlık giyerek bir çift görünümü veren düğün salonu çalışanları, kentin en işlek kavşağı olan Soydan Kavşağı’nda bekleyerek tanıtıcı broşür ve el ilanları dağıttı. Gelin ve damadı şaşkın bakışlar arasında izleyerek ne yaptığını anlamaya çalışan vatandaşlar, durumu anlayınca da gülerek yollarına devam ettiler.

Düğün salonunun sahibi Veysel Gencer, gelin ve damat rollerini canlandıran iki çalışanla salon tanıtımı yaptıklarını ve yoğun bir ilgiyle karşılandıklarını söyledi. Gencer, “Salonumuz düğün, nişan, sünnet, kına, toplantı, konferans ve balo hizmeti veriyor. Aynı zamanda yemekli ve pastalı zengin menü seçenekleriyle Vanlı hemşehrilerimizin emrindeyiz.

Salonumuz bin kişilik kapasiteye sahip çelik konstrüksiyon ve depremlere dayanıklıdır. Son sistem cihazlarla donatılmış olan binamız tek katlıdır, aynı zamanda kamera ve fotoğraf çekimleri de mevcut. 40 araçlık otoparkımız mevcuttur. Tüm yeni evlenen çiftlerimizi bu güzide yerimizi bilmeleri gerektiğini belirtmek isterim. Van’da artık saray gibi bir düğün salonumuz var”
dedi.

Gencer, Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi üzerindeki Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nin arkasındaki tek katlı düğün salonlarında aynı zamanda ücretsiz araç süsleme ve kuaför hizmetleri de verdiklerini sözlerine