FSKD VAN ŞUBE BAŞKANI BAYRAM OLDU - VAN HABERLERİ

FSKD VAN ŞUBE BAŞKANI BAYRAM OLDU - VAN HABERLERİ
Futbol Saha Komiserleri Derneği (FSKD) Van Şube Başkanlığı’na Ahmet Bayram seçildi.
Futbol Saha Komiserleri Derneği (FSKD) Van Şube Başkanlığı’nda yapılan genel kurul; yoklama, divan seçimi ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Toplantı geçen yıl vefat eden dernek kurucu üyelerinden Mevlüt Çilesiz’in anısına saygı duruşunda bulunulmasının ardından divan heyeti oluşturuldu. Derneğin kurucu başkanı Abdulmuttalip Demir’in divan başkanlığına seçilmesinin ardındanseçime gidildi. Tek aday olarak seçime giren Ahmet Bayram, 18 oyun tamamını alarak Futbol Saha Komiserleri Derneği Van Şube Başkanı seçildi.

Genel kurul sonrası üyelere seslenen Başkan Ahmet Bayram, toplantıya yeterli katılımın sağlanması için gerekli hassasiyeti gösteren üyelere teşekkür etti. Bayram, “Öncelikle huzurlarınızda 2002 yılından itibaren Van’da bu görevi üstlenerek en iyi şekilde yürüten kurucu başkanımız Abdulmuttalip Demir’e teşekkür ediyor, geçen yıl vefat eden kurucu üyelerden Mevlüt Çilesiz’e de Allah’tan rahmet diliyorum.

Bundan sonraki dönemlerde de bu görevi en iyi şekilde yürüteceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Saha komiserlerimizin de futbol müsabakalarında görevlerini en iyi şekilde yürüteceklerine inancım tamdır. Umarız bundan sonraki dönemde saha olaylarının en az seviyeye inmesidir. Bizlerde bu camianın bir parçası olduğumuzun bilinciyle elimizden gelen katkıyı sunacağız” dedi.