Eşbaşkanlar'dan Belediyespor ziyareti

Eşbaşkanlar'dan Belediyespor ziyareti
Van Büyükşehir Belediyesi eş başkanları Hatice Çoban ve Bekir Kaya, Van Büyükşehir Belediyespor Kulübü’nü ziyaret etti.
Hatice Çoban ve Bekir Kaya, geçtiğimiz günlerde kongresi gerçekleştirilen Van Büyükşehir Belediyespor Kulübü’nü ziyaret ederek yeni yönetimi tebrik etti. Van Büyükşehir Belediyespor Tesisleri’nde kulüp eş başkanları Remziye Eşin ve Öner Yiğit’in yanı sıra Van Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Zeki Yılmaz ve diğer yöneticiler tarafından karşılanan Çoban ve Kaya, daha sonra tesiste yönetici ve futbolcularla bir araya geldi. Yeni yönetime başarılar dileyen ve takımın gidişatı üzerinde sohbet gerçekleştiren eş başkanlar, Van Büyükşehir Belediyespor takımının istenilen düzeye gelmesi için kentte bulunan tüm dinamiklerin kulübü sahiplenmesi gerektiğini kaydetti.


Yapılan ziyaretten dolayı eş başkanlara teşekkür eden ve Bergama Belediyespor maçı öncesi yapılan ziyaretin kendileri ve futbolcular için büyük bir moral olduğunu dile getiren Van Büyükşehir Belediyespor Kulübü Eş Başkanı Öner Yiğit, daha sonra takım ile ilgili eş başkanlara bilgi verdi. Geçen hafta Batman Petrolspor ile alınan galibiyet ile ateş hattından biraz uzaklaştıklarını, ama halen ligin sonlarında bulunduklarını ifade eden Yiğit; yöneticiler, teknik heyet, futbolcular ile taraftarlarla birlikte takımın bu zor süreçten kurtarılması için yoğun bir çaba sarf ettiklerini, ligde istedikleri düzeye gelmeleri için daha çok mücadele edeceklerini belirtti. Yarın Bergama Belediyespor ile oynayacakları karşılaşmanın önemine değinen Yiğit, yarın ki maça tek amaçlarının 3 puan ile kente geri dönmek olduğunu söyledi.


Eş Başkanlar Çoban ve Kaya
, daha sonra yarın Bergama Belediyespor ile oynayacakları maç için İzmir’e hareket eden futbolcularla bir araya geldi. Futbolculara başarılar dileyen Çoban ve Kaya, futbolculardan kente 3 puan ile dönmelerini istedi.
Teknik Direktör Zeki Yılmaz ise, yarın ki maçın kendileri için çok önemli olduğunu, yarın ki maçtan galibiyet ile döneceklerini söyledi.
Çoban ve Kaya, daha sonra tesislerde incelemelerde bulundu. Yiğit ve Eşin, yapılan ziyaretin ardından Çoban’a Van Büyükşehir Belediyespor Kadın Futbol Takımı’nın formasını, Kaya’ya ise Van Büyükşehir Belediyespor Futbol Takımı’na ait isimlerinin yazıldığı formaları hediye etti.