ÇAVUŞOĞLU’NDAN VAN- ADİLCEVAZ KÜLTÜR VAKFI’NA ZİYARET - VAN HABERLERİ

ÇAVUŞOĞLU’NDAN VAN- ADİLCEVAZ KÜLTÜR VAKFI’NA ZİYARET - VAN HABERLERİ
VAN HABER - MHP Van Milletvekili Adayı Gültekin Çavuşoğlu, beraberindeki partililerle seçim kampanyası çerçevesinde Adilcevaz Eğitim ve Kültür Vakfı’nı ziyaret etti.
Ziyarette konuşarak birlik ve beraberlik çerçevesinde bir seçim yarışı dilediklerini söyleyen MHP Van Milletvekili Adayı Gültekin Çavuşoğlu, “Birlik ve beraberlik içerisinde geçen bir seçim olmasını diliyoruz.

Hiçbir siyasi partinin başarısı ve milletvekilliği, halkımızın huzuru, birlik ve beraberliği kadar olamaz. Öncelikle halkımız için bir yola çıkmış isek öncelikle sizlerin huzuru bizim için daha önemlidir. Bir siyasi partinin başarısı ve milletvekilliği başarısı ikinci planda olmalıdır. Biz diyoruz ki, bizim yolumuz birlik, beraberlik ve kardeşlik kısacası gönül seferberliğidir. Bu duygu ve düşüncelerle yola çıktık. Bütün siyasi partiler demokrasinin vazgeçilmez unsurlarıdır.

Hangi siyasi görüşten olursa olsun, hangi partiden olursa olsun, hangi etnik gruptan olursa olsun, hangi aşiretten olursa olsun bizim arzuladığımız ve olmazsa olmazımız birincisi şehit kanları ile sulanmış aziz vatan topraklarımızın bölünmezliği, ikincisi 75 milyonun Edirne’den Kars’a kadar, Sinop’tan Antalya’ya kadar milletimizin birliği ve üçünsü ise Türkiye Cumhuriyeti’nin ilelebet yaşatılma ülküsüdür. Türkiye ve Van’ımızda huzur, birlik ve beraberlik olmadığı müddetçe yapılacak hizmetlerin hiçbir anlamı yoktur” dedi.