Çavuşoğlu, seçim çalışmalarına devam ediyor!

Çavuşoğlu, seçim çalışmalarına devam ediyor!
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Van Milletvekili Adayı Gültekin Çavuşoğlu, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor.
Beraberindeki partililerle 7 Haziran seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Çavuşoğlu, Özel Lokman Hekim Hastanesi ve YYÜ Diş Hekimliği Fakültesi’ni ziyaret ederek, hastalara moral verdi. YYÜ Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi hakkında ilgililerden bilgi alan Çavuşoğlu, hastalarla da sohbet etti. Hastanede tek tek hastaları ziyaret eden Çavuşoğlu, "Öncelikle 7 Haziran seçimleri Türkiye’mize, bölgemize ve Van’ımıza hayırlı olsun. Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun. Biz bu seçimleri çok önemsiyoruz. Bizim her yere yetişmemiz mümkün değil, onun için partili kardeşlerime söylüyorum biraz gayret. Bunun yanında bu da yeterli değil, tek tek arkadaşlarımıza söylüyoruz.

Kardeşlerimize, annelerimize, bacımıza söylüyoruz, onlarda kendi çevrelerindekilere telefon ile de ulaşabilirler, ulaşamadıkları yerde de çay veya pasta partisinde herhangi bir toplantı düzenlerseler kontrol altına alabiliriz. Biz istiyoruz ki seçilecek bir oy değil, öyle bir oy alalım ki Türkiye üzerinde oynanan oyunları ters düz etsin. Biraz gayret edersek 70 bin oy almamız içten bile değil, inşallah da alırız. Şu anki oy oranımız yüzde 16 buçuktur. Bizler siyasette kendimizi mecbur değil mahkûm hissediyoruz"
diye konuştu.