BAŞKAN SOĞANDA’DAN 23 NİSAN MESAJI - VAN HABERLERİ

BAŞKAN SOĞANDA’DAN 23 NİSAN MESAJI - VAN HABERLERİ
AK Parti Van İl Başkanı Av. Zahir Soğanda, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebeti ile bir mesaj yayımlayan AK Parti Van İl Başkanlı Zahir Soğanda, geleceğin teminatı olan çocukların her birini ayrı ayrı güzel makam ve mevkilerde görmek istediklerini ifade etti. Başkan Soğanda, “Yıllar öncesinde olduğu gibi milletimizin hür iradesini ve egemenliğini temsil eden Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin kuruluş yıldönümünü bugün de büyük bir coşkuyla kutluyoruz.

Toplum olarak bir bütün olmaya en çok ihtiyaç duyduğumuz bugünlerde hükümetimizin ve partimizin 12 yılda verdiği büyük mücadele sonucu elde ettiği başarı ve kazanımlar, çocuklarımızın daha aydınlık ve müreffeh yarınları içindir. Bizleri temsil eden çocuklarımız tarihten aldıkları güçle, geleceğe yön vererek daha huzurlu, barış dolu bir Türkiye’nin ve barış içinde bir dünyanın kurulmasında önemli roller üstleneceklerdir. Biz bu inançla bütün çocuklarımızı sevgiyle ve umutla kucaklıyor, onlara sonsuz güveniyoruz.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı en kalbi duygularımla kutluyor, ilimiz ve ülkemiz çocuklarına barış, huzur ve muvaffakiyet getirmesini diliyorum" dedi.