ARVAS'TAN İLÇELERE ZİYARET - VAN HABERLERİ

ARVAS'TAN İLÇELERE ZİYARET - VAN HABERLERİ
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Van Milletvekili Aday Adayı Abdulahat Arvas, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
Milletvekili aday adayı başvurusunu yaptıktan sonra seçim çalışmaları çerçevesinde ilçeleri ziyaret eden Arvas, halkın sorunlarını dinledi. Gevaş, Gürpınar ve Çaldıran Ak Parti ilçe başkanlarını ziyaret eden Arvas, kendilerinden destek istedi. Daha sonra ilçe esnafını ziyaret ederek sorunlarını dinleyen Arvas, halkın yoğun ilgisiyle karşılaştı. Arvas, "Halkın bu ilgisi ve kadirşinaslığı bizlere güç veriyor. Biz bu yola, "Gücümüz Hak'tan, desteğimiz halktan, tercihimiz AK'tan" sloganı ile çıkmıştık. Bu sloganımızın boşuna söylenmediğini halkımız bize gösteriyor" dedi.

İlçelerdeki ziyaretlerini tamamlayan Arvas, daha sonra TÜMSİAD Başkanı Süleyman Güler'i makamında ziyaret etti. Burada Başkan Güler ve yönetim kurulu üyeleri ile görüşen Arvas, siyasetçilerin emin ve güvenilir olması gerektiğine değindi. Hz. Muhammed (SAV) Peygamber olmadan önce bile müşriklerin güvenini kazandığını hatırlatan Arvas, "Emanete olan hassasiyeti, sözüne sadık oluşu onu Muhammed'ül Emin yapmıştır. Peygamberimiz bizim için en büyük örnektir" ifadelerini kullandı. Dernek üyeleri ile de bir süre görüşen Arvas, kendilerine başarılar diledi.