ALBAYRAK’TAN YEREL GAZETELERE ZİYARET - VAN HABERLERİ

ALBAYRAK’TAN YEREL GAZETELERE ZİYARET - VAN HABERLERİ
Ak Parti Van Milletvekili Adayı Adayı İzzet Albayrak memleketi Erciş’te yerel gazeteleri ziyaret etti.
7 Haziran 2015 günü yapılacak Milletvekili Genel Seçimleri öncesi AK Parti’den Van Milletvekili aday adaylığını açıklayan İzzet Albayrak, Erciş’te yerel gazeteleri ziyaret ederek gazete temsilcileriyle fikir alışverişinde bulundu. Basın sektörünün önemli bir görev yürüttüğünü ifade eden Albayrak, “Basın yayın organları katılımcı ve çağdaş demokrasinin vazgeçilmez unsurlarıdır.

Zor şartlarda büyük fedakârlıklar göstererek çalışan basın mensuplarımız, halkın doğru ve zamanında bilgi almasını sağlayarak kamu yararı adına da çok önemli bir görevi üstlenmektedirler.

Van ve ülkemizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesine ve kalkınmasına önemli katkılarda bulunan televizyon, gazete, radyo ve sosyal medya gibi bir çok basın yayın organlarında bulunan tüm basın mensubu arkadaşlarımıza, ilkeli ve tarafsız yayıncılık anlayışından taviz vermedikleri için ve yerine getirdikleri başarılı hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren yerel gazete temsilcileri ise, Ak Parti Van Milletvekili Aday Adayı İzzet Albayrak’a seçimlerde başarı dilediler.