ALBAYRAK’TAN ÇALDIRAN VE MURADİYE’YE ZİYARET - VAN HABERLERİ

ALBAYRAK’TAN ÇALDIRAN VE MURADİYE’YE ZİYARET - VAN HABERLERİ
AK Parti Van Milletvekili Aday Adayı İzzet Albayrak, ilçe teşkilat ziyaretlerine devam ediyor. Albayrak, son olarak Çaldıran ve Muradiye ilçe teşkilatlarını ziyaret etti.
İlk olarak AK Parti Çaldıran İlçe Başkanlığı’nı, daha sonra da AK Parti Muradiye İlçe Başkanlığı’nı ziyaret eden Albayrak’ı, Çaldıran’da ilçe Başkanı Fevzi Alabalık, Muradiye’de ise yine İlçe Başkanı İbrahim Vanlı ve partililer karşıladı. Teşkilat binalarında partililerle bir araya gelen Albayrak, AK Parti’den milletvekilli aday adayı olduğunu, bunun için de partililerden destek beklediğini ifade etti.

Van ve ilçelerin sorunlarını yakinen bildiğini de anlatan Albayrak, “Eğer genel merkezimiz, teşkilatlarımız bize bu görevi tebliğ eder ve halkımız da teveccüh gösterip bizi seçerse, inşallah bu görevi en iyi şekilde icra edeceğime sizlerin huzurunda söz veriyorum. Önümüzdeki seçim Türkiye'nin ve Van'ın geleceği için çok önemlidir. Hedef 2023 diyerek partililerden ve aday adayı arkadaşlardan seçim süreci boyunca AK Parti’ye desteklerini esirgememeleri konusunda istekte bulunuyorum.

İnşallah çözüm sürecinin başarılı bir şekilde sonuçlanacağına, bu kardeş kanının duracağına da gönülden inanıyorum. Çünkü temeli sağlam atılan barış sürecinin mimarları olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu ve MİT eski Müsteşarımız Sayın Hakan Fidan'dır. Şu an bölgemizin büyük bir avantajı ise Hakan Fidan gibi değerli bir kişinin bu bölgenin evladı olması ve bölgeyi çok iyi tanımasıdır. Buradan da kendilerine çıktıkları bu kutlu yolda başarılar diliyorum”
dedi.