ALBAYRAK ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR - VAN HABERLERİ

ALBAYRAK ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR - VAN HABERLERİ
AK Parti Van Milletvekili Aday Adayı İzzet Albayrak, Van ve ilçelerindeki teşkilat ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.
7 Haziran 2015 tarihinde gerçekleşecek olan seçimler öncesinde AK Parti’den Van milletvekili aday adaylığı başvurusunda bulunan İzzet Albayrak, ziyaretlerini sürdürüyor. Beraberindekilerle birlikte önce AK Parti Gevaş İlçe Başkanlığı ile AK Partili Gevaş Belediyesi’ni ziyaret eden Albayrak, İlçe Başkanı Bedirhan Erdem ve Belediye Başkanı Sinan Hakan ile görüşerek milletvekili seçilmesi durumunda Van ve ilçelerinin kalkınması için elinden gelen tüm gayreti göstereceğini söyledi. Buradan AK Parti Gürpınar İlçe Başkanlığı’na geçen Albayrak, İlçe Başkanı Halit Toktaş ile de bir süre görüştü.

Ardından Edremit ilçesine geçen Albayrak, AK Parti İlçe Başkanı Halis Bayramoğlu ve kadın kolları yetkilileriyle görüşerek fikir alışverişinde bulundu. Son olarak AK Parti İpekyolu İlçe Başkanlığı’nı ziyaret eden Albayrak, İlçe Başkanı Rasim Aslan ile bölge sorunları ve çözüm süreci hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Albayrak, ziyaretleri konusunda yaptığı açıklamada, Van ve bağlı ilçelerde bulunan AK Partili teşkilat ve belediyelere nezaket ziyaretinde bulunduğu belirterek, misafirperverliklerinden ötürü ilçe ve belediye başkanlarına teşekkür etti.